Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Windows installer 3.1

Posted

Ik heb een probleem met windows installer 1.3

Ik had norton 2006 op me computer staan, maar nu wil ik hem weer uninstalleren

maar dat lukt niet, omdat windows installer niet is gevonden, hoe kan dat?

Featured Replies

Ik heb een probleem met windows installer 1.3

Ik had norton 2006 op me computer staan, maar nu wil ik hem weer uninstalleren

maar dat lukt niet, omdat windows installer niet is gevonden, hoe kan dat?

Dan is hij er al af ;)

_____________

Ik weet niet of je met een installer, iets kan uninstalleren. Maar misschien kan je ook de map uit de Progam Files verwijderen, snelkoppelingen en al die dingen verwijderen. Dat doe ik meestal.

  • Author

Yep het is me nu wel gelukt alleen nu ik Norton van me pc heb afgegooid

Krijg ik steeds in e taakbalk menu, you pc is in danger wat heeft dit te beteknen?

En het lukt me niet meer om norton opnieuw te installeren, er zit ergens een fantale fout, wat kan dat zijn?

en nog iets:Als ik me pc opstart en ik kom op het bureablad terecht krijg ik deze melding:

c/windows inet 2001/ winlogon kan niet worden gevonden, wat te doen?

Hey searagent,

De melding 'Your PC is possibly in danger' geeft aan dat hij geen Antivirus/Firewall kon vinden, dat is natuurlijk heel logisch omdat je net Norton verwijdert hebt, je kan deze melding dus oplossen door een nieuwe Virusscanner te installeren.

Ook geef je aan dat je norton niet kan installeren omdat er een fatale fout is, wordt deze fout misschien ook beschreven? Een fatale fout kan in principe best veel zijn, het zou dus handig zijn als je meer informatie kon geven.

Winlogon zorgt er voor dat je kan inloggen op je computer (Zo'n schermpje dus: )

2168185_340_1140474874390-logon.jpg
Zo ziet het er uit bij Windows 2000, bij Windows XP ziet het er moderner uit

Ik snap eerlijk gezegd ook niet hoe het kan dat je dat bestand kwijt bent, heb je perongelijk iets meer gedelete dan alleen norton? Ik heb ook even ge-googled en volgens mij is het helaas niet mogelijk om het bestand te downloaden van het internet en het in je systeemmap te plaatsen; dit soort gedownloade bestanden zijn vaak ook nog spyware of een virus ook! De enige oplossing lijkt me windows opnieuw installeren, of systeem herstel doen.

Edited by ViceAgent

  • Author

Hoe bedoel je windows opnieuw installeren?

EDIT:Als ik me pc opnieuw installeer ben ik dan ook alle gegevens kwijt op internet? zoals favorieten?

Edited by searagent

Als je Windows opnieuw installeert ben je alle gegevens kwijt die je had, zoals bijvoorbeeld word documenten, plaatjes en spellen. Je kan nog wel gewoon op internet (mits Internet Explorer/Firefox of een andere browser is geïnstalleerd en je een internet-connectie hebt natuurlijk) maar je favorieten zal je kwijt zijn, ook zul je je startpagina opnieuw moeten instelleren enzovoorts.

Omdat ik snap dat je niet alles kwijt wil raken kun je ook systeem-herstel doen, zo hoef je windows niet meer opnieuw te installeren. Hier staat hoe je systeem herstel moet doen, ik zou wel vragen aan je ouders of ze je helpen.

Succes!

Edited by ViceAgent

  • Author

Nou kijk hersteling helpt niet meer. Is het opnieuw installeren van een pc gevaarlijk?

Nou kijk hersteling helpt niet meer. Is het opnieuw installeren van een pc gevaarlijk?

Nee, maar je bent natuurlijk wel al je gegevens kwijt. En je moet wel wat van PC's afweten om je hardeschijf enz. goed in te delen. (Ik heb zelf linux al een paar keer geïnstaleerd maar nog nooit windows en dat is vele moeilijker naar het schijnt (heb ik horen zeggen dus.).)

Wij hebben Windows op CD'tjes staan. Zo kunnen we Windows weer opnieuw installeren.

Alleen als je al je bestanden niet kwijt wil raken moet je een back-up maken. Dus je belangrijke documenten op een DVD/CD branden. Zorg wel dat je DVD/CD'tjes hebt waar je de bestanden ook weer vanaf kan verwijderen. Scheelt een hoop DVD/CD's. Die heten volgens mij DVD-RW (of CD-RW natuurlijk).

Wij hebben Windows op CD'tjes staan. Zo kunnen we Windows weer opnieuw installeren.

Alleen als je al je bestanden niet kwijt wil raken moet je een back-up maken. Dus je belangrijke documenten op een DVD/CD branden. Zorg wel dat je DVD/CD'tjes hebt waar je de bestanden ook weer vanaf kan verwijderen. Scheelt een hoop DVD/CD's. Die heten volgens mij DVD-RW (of CD-RW natuurlijk).

Zo heten ze inderdaad (dat staat voor rewriteable), je kan alles ook op een USB stik zetten natuurlijk.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.