May 20, 200619 yr ik wil een kentekens veranderen maar hoe moet dat? worship it then you got it, but when you disrespect it then you lose it
May 20, 200619 yr Niet dat ik er zoveel van weet, maar volgens mij moet je dan de textures van de nummerborden opzoekken en die dan bewerken zonder de naam of de grote te veranderen, maar daar kan net zo goed niks van kloppen omdat ik daar bijna niks van af weet. Ow en een betere titel zou volgende keer iets beter zijn aangezien ik niet veel met "?" kan. En volgens mij had je deze vraag al eens gesteld in een ander gedeelte hier, 1x was genoeg. Edited May 20, 200619 yr by Nickonly
May 20, 200619 yr Author wat een vette shit worship it then you got it, but when you disrespect it then you lose it Edited May 20, 200619 yr by feike
May 20, 200619 yr Nickonly neemt mij de woorden uit de mond. Een iets betere titel zou niet mistaan. In het vervolg hier op te letten. wat een vette shit Ook hoort zo'n taalgebruik hier ook niet thuis. Gelieve hier zeker op te letten! Topic titel gewijzigt naar een betere topic titel. Topic moved, naar modeling en textuur help.
May 20, 200619 yr maar de inhoud van de kentekens staat toch niet in een texture? dat word toch bepaald door main.scm?
May 20, 200619 yr Het is een textuur, als je een auto veranderd heeft het een ander kenteken. En als je dan kijkt in de TXD heeft hij een nummerplaat.
May 20, 200619 yr de achtergrond en het lettertype ja, maar de tekst zelf niet, en in een vorig topic had hij het over standaard auto's (de all-in-one mod)
May 20, 200619 yr Ligt net het zelfde bij een gemodde dan een standaard auto. Verder ga ik er mij niet over uitspreken. Want ik weet het niet zeker.
May 20, 200619 yr wat een *** koek over die waarschuwing Normaal doen is moeilijk he houd je gewoon netjes aan de regels zoals de rest ipv de heletijd te zeuren
May 20, 200619 yr Ligt net het zelfde bij een gemodde dan een standaard auto. Verder ga ik er mij niet over uitspreken. Want ik weet het niet zeker. Als de modded auto SA plates heeft dan zijn de nummrborden net als de standaard.
May 20, 200619 yr Ik weet niet precies wat je bedoelt met "kentekens", maar als de lay-out bedoelt, is het best wel simpel: Ga naar je SA map--> models--> generic--> vehicle.txd. Zoek "plateback 1" , "plateback 2" , "plateback 3" en "platecharset". Dan kan je die, desgewenst, aanpassen.
ik wil een kentekens veranderen maar hoe moet dat?

worship it then you got it, but when you disrespect it then you lose it