Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

GTA SA Installeerd niet

Geplaatst:

Ik heb problemen met het installeren.

Misschien weten jullie hoe dat kan..

Weten jullie hoe je dit voorkomt!

Dit komt er te staan!!

audio3vr.png

MvG. Room

Featured Replies

Geplaatst:

Heb je wel de originele versie van GTA IV GTA SA, want bij een ilegale kan dit nog wel eens wat problemen opleveren. Daar ga ik ook verder niet op in. Als je een ilegale hebt help ik je ook niet. Het kan ook zo wezen dat er een kras op je cd staat waardoor data3.cab niet te laden is.

Ik denk dat je beter je cd'tje even schoon kan maken met een vochtige doek (zachte) en daarna ook weer drogen met een zachte doek.

Verder zou er ook iets technisch niet in orde kunnen zijn binnen in jou computer. Mischien zou je beter even je computer opnieuw kunnen starten en het nog eens proberen. Mischien helpt het. Als je nog meer vragen hebt, helpen we je graag. :cya:

Edit: Bedankt Ruurd31, wat een fout :puh:

Bewerkt: door SummerBase

Geplaatst:

En als SummerBase z´n iddeeën niet helpen, zou je ook nog altijd van iemand anders de cd-rom even kunnen lenen en 't spel dan installeeren. Want normaal zou je met een beschadigde cd-rom het spel wel kunnen spelen maar niet installeeren.

Geplaatst:
En als SummerBase z´n iddeeën niet helpen, zou je ook nog altijd van iemand anders de cd-rom even kunnen lenen en 't spel dan installeeren. Want normaal zou je met een beschadigde cd-rom het spel wel kunnen spelen maar niet installeeren.

Ter informatie dit komt omdat de gegevens al op je hardeschijf staan. Maar als hij het wil lenen moet hij wel iemand in de buurt kennen die de cd heeft. En volgens mij is dat in veel gevallen niet de realiteit. Maar het kan natuurlijk altijd. :engel:

Geplaatst:

Je kunt ook proberen alle bestanden van de cd naar je harde schijf te kopieren. Dan moet je de setup vanaf je HD uitvoeren. Dat wil ook nog wel eens helpen. :Y

Geplaatst:

Of ga hem ruilen in de winkel.

Geplaatst:

Dit komt waarschijnlijk, omdat zoals aangegeven, jij een nu beschadigde DVD hebt, terwijl je dat eerst niet had. Het kan ook komen door viezigheid op je DVD, afvegen met een doek met uitgewrongen lauw water(GEEN ZEEP), en daarnaa droog vegen van binnen naar buiten, kan erg helpen.

Je zou proberen naar de winkel te kunnen gaan om hem te ruilen, maar ik heb een vermoeden dat dat niet kan.

Ëén van de dingen die je ook zou kunnen doen is de DVD van een vriend lenen, daarmee installeren, en met je eigen DVD spelen.

Of je hebt het spel illegaal, dan kan ik je niet verder helpen.

Geplaatst:
  • Auteur

De DVD was te beschadigd!!

Hij deed het ook niet op de andere computers!

Maar allemaal hartelijk dank dat jullie hebben geholpen!

mVg. Room

Geplaatst:

Dat had ik dus ook!

Ik heb gewoon een brillendoekje gepakt, de cd-rom schoongemaakt, opnieuw geinstalleerd, en toen deed `ie het wel..

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.