Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_421223

Die auto die komt wel heel ver naar voren, en dat ziet er leuk en goed uit! Voor een eerste Pop-Out Sig is het ook zeker geen slechte,

Alleen passen de kleuren van de render en de achtergrond niet bij elkaar, wat ik wel jammer vind, want voor de rest is het een mooi werkje geworden!

Cijfers

Achtergrond: 8.3

Kleuren: 7

Render: 8.5

Effecten: 7.5

Tekst: 7.5

Originaliteit: 7.9

Algehele indruk: 7.8

Eventuele bonus: -

Je krijgt een 7.8 van mij, nice work! :klap:

*** Hoogste rate ooit:

Spiderman Sig van Levi. Cijfer: 9.3. ***

Geplaatst:
comment_421267
De render heb ik van pimpmysig.com, die heb ik dus niet zelf gerendert.

Daar vraagt hij niet naar ;)

ONTOPIC:

Ik vind hem heel leuk, alleen jammer dat je achtergrond zoveel kleurverschil heeft met je render... En je tekst is jammer genoeg iets te onduidelijk!

KUTGW

Geplaatst:
comment_421726

Ik vind hem wel leuk, maar zoals BL al zei:

Jammer dat je achtergrond zoveel kleurverschil heeft met je render...

Verder ziet hij er wel goed uit, Mooi Font btw! 8/10 ;)

Geplaatst:
comment_421959

Je had meer wat aan je render mogen doen zoals de render in de BG verwerken en de BG een beetje de kleur als je render maar voor je eerste pop-out sig (1st.? ik weet niet meer) ik geef je een 7

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.