Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_422115

Het werd weer eens tijd voor een nieuwe signature.

Om iedereen de kans te geven erop te reageren, bied ik hem hier ter rating aan. Alle kritiek is welkom, indien mogelijk met tips.

P.S. Deze signature is gemaakt met de calired skin in gedachten, dus voor het bedoelde effect moet je die skin even selecteren.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_422122

Ik heb hem even bekeken met Calired en ik vindt hem heel erg geslaagd, ik vindt het heel erg leuk gedaan met die vrouw die uit het forum komt eigenlijk. De tekst is simpel maar goed!

Ga zo door! ;)8,5/10

Geplaatst:
comment_422457

Ik vind het echt leuk, en vooral erg origineel. :Y Ik vind het voornamelijk leuk hoe die blauwe ogen je aankijken, terwijl ze door de forumskin heen probeert te komen. :puh:

Nee, echt een leuk idee voor een signature.. Rate: 8/10.

Alleen, misschien is het mooier om er een PNG van te maken, met een transparante achtergrond. Zodat hij op de andere skin.... ach wacht... check je inbox :puh::engel: .

Geplaatst:
  • Auteur
comment_422640
Ik vind het echt leuk, en vooral erg origineel. :Y Ik vind het voornamelijk leuk hoe die blauwe ogen je aankijken, terwijl ze door de forumskin heen probeert te komen. :puh:

Nee, echt een leuk idee voor een signature.. Rate: 8/10.

Alleen, misschien is het mooier om er een PNG van te maken, met een transparante achtergrond. Zodat hij op de andere skin.... ach wacht... check je inbox :puh::engel: .

Het probleem met een transparante achtergrond is, dat het in GIF erg lastig is om de random mooi en acceptabel te krijgen. In PNG formaat is dat in principe wel mogelijk, maar dan zit je met het probleem dat het formaat niet door alle browsers wordt ondersteunt (met name IE, en het schijnt dat er nog steeds mensen zijn die eigenwijs met dat ding blijven werken).

Je versie zag er goed uit, maar toch heb je nog steeds last van bovengenoemde problemen. Daarom blijf ik voorlopig nog even bij deze versie.. (als iedereen gewoon calired gaat gebruiken is er verder geen probleem.. :puh: )

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.