Geplaatst: 30 mei 200619 jaren comment_429468 Hey, Ik had een vraagje.. Als ik een savegame wil installeren van iemand anders, in welke map moet ik die dan zetten? Ik heb namelijk een cd-rom van Vice City die ik meteen kan spelen.. ik hoef niks te installeren of downloaden ofzo. Als ik erop klik, zie ik het volgende:
Geplaatst: 30 mei 200619 jaren comment_429474 Heeft het spel geen map aangemaakt in Mijn documentsen. (Ik weet niet of het verborgen is)
Geplaatst: 30 mei 200619 jaren comment_429476 De map staat in ieder geval niet op de cd, dus daar zit je verkeerd. Als het goed is heeft het spel een map aangemaakt in Mijn Documenten, de map zou "GTA Vice City User Files" moeten heten. Daar moet je de savegame in plaatsen. P.S. Plaatjes mogen maximaal 640 pixels breed zijn, omdat anders de layout uitgerekt wordt. Jouw screen is 1163 pixels.
Geplaatst: 30 mei 200619 jaren Auteur comment_429499 De map staat in ieder geval niet op de cd, dus daar zit je verkeerd. Als het goed is heeft het spel een map aangemaakt in Mijn Documenten, de map zou "GTA Vice City User Files" moeten heten. Daar moet je de savegame in plaatsen.P.S. Plaatjes mogen maximaal 640 pixels breed zijn, omdat anders de layout uitgerekt wordt. Jouw screen is 1163 pixels. Ik zie het!! Dankjewel, er is inderdaad een nieuwe map aangemaakt!
Hey,
Ik had een vraagje.. Als ik een savegame wil installeren van iemand anders, in welke map moet ik die dan zetten?
Ik heb namelijk een cd-rom van Vice City die ik meteen kan spelen.. ik hoef niks te installeren of downloaden ofzo.
Als ik erop klik, zie ik het volgende: