Jump to content
Geplaatst:
comment_430041

http://rapidshare.de/files/21868045/eilandmaken.rar.html

ik heb een video tut gemakt voor alle sketshupers die een eiland willen maken ik heb 3 verschillende manieren gebruikt om een eiland te maken de 2de is het best voor gta want die maakt de minste poly's de eerster is niet echt geschikt voor gta dit maakt namelijk veel poly's verder wen is ik jullie veel plezier met sketchup

BTW ik heb nu al een tijd lang niet meer met sketchup gewerkt dus soms doe ik dingen die niet horen maar dat merk je van zelf wel

Featured Replies

Geplaatst:
comment_430111

De tutorial is wel leuk maar ik heb een probleem! Bij het eerste eiland druk je op een knop die ik niet heb! Ik heb alleen deze knoppen:

Ik heb dus niet zo'n knop om een eiland te maken. Kun je me helpen? Ik ben alles al bij langs geweest en niets gevonden. :cab:

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.