Geplaatst: 16 oktober 200420 jaren comment_36082 kan iemand een backup van object.dat op gtagames.nl neerzetten
Geplaatst: 17 oktober 200420 jaren comment_36108 Maak anders 2 mappen van gta vice city de ene map daar doe je niks mee en de andere map die pas je allemaal aan en als je dan de aangepaste map weer een bestand orgineel wil maken hala je dat bestand uit je gta map waar niet aan gepruts is. IS MAAR EEN TIP!
Geplaatst: 23 oktober 200420 jaren comment_38621 kan iemand een backup van object.dat op gtagames.nl neerzetten mag ik even vragen wat een backup is ik heb er nog nooit van gehoord :o
Geplaatst: 23 oktober 200420 jaren comment_38629 een copy van een bestand ( of in dit geval je spel ) je maakt gewoon een nieuwe map aan dan ga je naar je orginele map van gta en dat dan copiëren en dan in je nieuwe map plakken ( verry simple ) B)
kan iemand een backup van object.dat op gtagames.nl neerzetten