Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

.dff file editten

Geplaatst:

met welk programma kan ik een .dff file EDITTEN?

bvd

Featured Replies

Geplaatst:

Je kan een DFF editen met 3dsmax7 en 8. Of met Zmodeler 1/2. Verder heb je voor 3dsmax kam's scrips nodig. Die zijn te downloaden op gtagames.nl Maar voor het programma 3dsmax is er wel ervaring voor nodig. Want het is een redelijk goed programma. Voor tutorials kan je even kijken in de Master Tutorial List, die hier te vinden is. Veel succes nog.

Geplaatst:

Matiscus... ik was je voor. Als je ZModeler 1 gebruikt kan je alleen models uit GTA3 en GTA: Vice City importeren.

Geplaatst:

Maar wat wil je dan eventueel Editten? Gebouwen, wegen, bomen, landschap, auto's of characters.

Gebouwen, wegen, bomen, landschap, die zijn makkelijk te editten, al komt er toch wat ervaring bij kijken, maar auto's en characters, is zeer moeilijk, je moet niet alleen modellen, maar ook dummies herplaatsen, nieuwe animaties maken etc.

Deze info zal je ook wate helpen ;)

Geplaatst:

voor zmodeler2 heb je ook veel ervaring nodig daar kun je ook niet zomaar gebruiken

Geplaatst:
  • Auteur

ik hoor net dat ik zelf geen auto's ga maken, is veel te moeilijk, sluit dit topic maar... :bonk:

Geplaatst:

voor beginner, kun jij ook met programma Sketchup de auto maken, begin maar iets simpels, en als jij wat ervaring hebt, dan overplaatsen naar 3ds max of Zmodeler, mij is het wel gelukt om voertuigen uit Sketchup naar GTA SA dus!

Geplaatst:
voor beginner, kun jij ook met programma Sketchup de auto maken, begin maar iets simpels, en als jij wat ervaring hebt, dan overplaatsen naar 3ds max of Zmodeler, mij is het wel gelukt om voertuigen uit Sketchup naar GTA SA dus!

Hou op zeg :t

Dat jij ze goed ingame krijgt is een wonder, maar SKetchup is totaal geen progamma voor GTA Modding, begin gewoon gelijk met 3DS Max, dan leer je het sneller, omdat je daarvoor niet met Sketchup heb gewerkt ;)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.