Geplaatst: 6 juni 200619 jaren comment_434167 Ik heb een vraagje over de taxi-missies: krijg je net zoals bij de ziekenhuis, politie en brandweer een beloning? En hoeveel levels moet je gedaan hebben voordat je het eindelijk voltooid hebt?
Geplaatst: 6 juni 200619 jaren comment_434172 Ik heb een vraagje over de taxi-missies: krijg je net zoals bij de ziekenhuis, politie en brandweer een beloning? En hoeveel levels moet je gedaan hebben voordat je het eindelijk voltooid hebt? Op deze pagina van WikiGTA staat alles wat je over de taxi missies wilt weten. Een quote van de deel van die pagina: * Een beetje geld.* Alle taxi's krijgen nitro. * Alle taxi's kunnen een jump maken door op de 'horn' te drukken. Geld krijg je dacht ik van elke persoon die uitstapt op de bestemming. Hoe veel dat is, is afhankelijk van de gereden afstand, en misschien ook van de tijd die je over het ritje gedaan hebt, maar dat weet ik niet zeker.
Geplaatst: 6 juni 200619 jaren comment_434355 Geld krijg je dacht ik van elke persoon die uitstapt op de bestemming. Hoe veel dat is, is afhankelijk van de gereden afstand, en misschien ook van de tijd die je over het ritje gedaan hebt, maar dat weet ik niet zeker. Ja, dat klopt! Je krijgt dan 'tip'.. Hoe sneller, hoe meer tip, dus hoe meer geld je krijgt
Ik heb een vraagje over de taxi-missies: krijg je net zoals bij de ziekenhuis, politie en brandweer een beloning? En hoeveel levels moet je gedaan hebben voordat je het eindelijk voltooid hebt?