Geplaatst: 11 juni 200618 jaren comment_438285 Hai allemaal ik ben nieuw in de 'pixeltuning world' Dit is mijn eerste creatie: Rate ze please want ik kan wel tips gebruiken!
Geplaatst: 11 juni 200618 jaren comment_438289 Goed voor een je eerste killerR Ik ga ervan uit dat ik de spoiler nietr zo geslaagd vind En de velgen mochten een ander kleurtje /de kleur blauw komt wel wat heel veel in voor !
Geplaatst: 11 juni 200618 jaren comment_438319 1. De bumpers, credit ze ook even ze zijn niet van jouw denk ik ook de zetels en velgen en spoiler niet. 2. De kleuren van de lichten en velgen zijn niet echt top, ook kan je beter een andere base zoeken, en wat tutorials. 3. De lichten zijn meestal geel, de stoelen kan nog. de uitlaat is meestal carbon (zwart/grij) silver, of een beetje chrome achtig, of een opzet stukje met een kleurtje, maar zo niet. Ik denk dat je nog veel moet oefenen. zie: http://www.pixeltrix.be
Geplaatst: 12 juni 200618 jaren Auteur comment_438889 1. De bumpers, credit ze ook even ze zijn niet van jouw denk ik ook de zetels en velgen en spoiler niet.2. De kleuren van de lichten en velgen zijn niet echt top, ook kan je beter een andere base zoeken, en wat tutorials. 3. De lichten zijn meestal geel, de stoelen kan nog. de uitlaat is meestal carbon (zwart/grij) silver, of een beetje chrome achtig, of een opzet stukje met een kleurtje, maar zo niet. Ik denk dat je nog veel moet oefenen. zie: http://www.pixeltrix.be niet te zuining! Sorry hoor maar dit noem ik afkraken!
Geplaatst: 12 juni 200618 jaren comment_438892 1. De bumpers, credit ze ook even ze zijn niet van jouw denk ik ook de zetels en velgen en spoiler niet. 2. De kleuren van de lichten en velgen zijn niet echt top, ook kan je beter een andere base zoeken, en wat tutorials. 3. De lichten zijn meestal geel, de stoelen kan nog. de uitlaat is meestal carbon (zwart/grij) silver, of een beetje chrome achtig, of een opzet stukje met een kleurtje, maar zo niet. Ik denk dat je nog veel moet oefenen. zie: http://www.pixeltrix.be niet te zuining! Sorry hoor maar dit noem ik afkraken! zo heb iedereen zijn eigen smaak hij is goed gelukt maar zelf zou ik er niet n iwllen rijden
Geplaatst: 12 juni 200618 jaren comment_438927 1. De bumpers, credit ze ook even ze zijn niet van jouw denk ik ook de zetels en velgen en spoiler niet. 2. De kleuren van de lichten en velgen zijn niet echt top, ook kan je beter een andere base zoeken, en wat tutorials. 3. De lichten zijn meestal geel, de stoelen kan nog. de uitlaat is meestal carbon (zwart/grij) silver, of een beetje chrome achtig, of een opzet stukje met een kleurtje, maar zo niet. Ik denk dat je nog veel moet oefenen. zie: http://www.pixeltrix.be niet te zuining! Sorry hoor maar dit noem ik afkraken! Dit is niet afkraken, maar gewoon kritiek geven, en kritiek ontvangen moet je ook kunnen.
Hai allemaal ik ben nieuw in de 'pixeltuning world'
Dit is mijn eerste creatie:
Rate ze please want ik kan wel tips gebruiken!