Geplaatst: 11 juni 200618 jaren comment_438517 Het lukt me maar niet om in te loggen bij gmail drive! heel de tijd zegt ie dat er een inlogfout is
Geplaatst: 11 juni 200618 jaren comment_438523 Zorg dat je Gmail inloggegevens goed zijn: Gmail adres wachtwoord Misschien houd je FireWall het tegen, want je moet verbinden met het internet. Het zou moeten lukken. Bewerkt: 11 juni 200618 jaren door Ferre
Geplaatst: 11 juni 200618 jaren Auteur comment_438527 gmail username en wachtwoord zijn goed firewall blokeert hem ook niet Bewerkt: 11 juni 200618 jaren door stefaneke
Geplaatst: 11 juni 200618 jaren comment_438635 Je moet niet als gebruikersnaam doen "hoi(at) gmail DOT com" maar bijvoorbeeld "hoi". Zonder "(at) gmail DOT com" erachter.
Geplaatst: 12 juni 200618 jaren Auteur comment_438778 ow Bewerkt: 12 juni 200618 jaren door stefaneke
Geplaatst: 12 juni 200618 jaren comment_438779 Heb je capslock toevallig aan staan? Of heb je hoofdletters in je wachtwoord die je als gewone kleine letters intypt? Let er op dat het wachtwoord waarschijnlijk "capitalsensitive" (hoofdlettergevoelig) is, en dat je bij een hoofdletter ook daadwerkelijk een hoofdletter moet intoetsen...
Geplaatst: 12 juni 200618 jaren Auteur comment_438783 Ik heb het vaak geprobeerd opnieuw opstarten en al, ik zoek het eerst helemaal zelf uit voordat ik het op een forum plaats. dus schrijf niet van die domme dingen zoals; dat ik Caps Lock aan het staan (vriendelijk bedoeld)
Geplaatst: 12 juni 200618 jaren comment_438785 @Jarno, als ik wil inloggen, moet ik net wel slimmeke1(at) gmail DOT com intypen Is net hetzelfde systeem als je in je mailbox wilt username is dan je gmail e-mail adres En wachtwoord datgene waarmee je je geregistreerd hebt Heb je nog problemen, mail dan de google/gmail klantenservice
Geplaatst: 12 juni 200618 jaren comment_438794 Ik heb het vaak geprobeerd opnieuw opstarten en al, ik zoek het eerst helemaal zelf uit voordat ik het op een forum plaats. dus schrijf niet van die domme dingen zoals; dat ik Caps Lock aan het staan (vriendelijk bedoeld) Dan lijkt het me handig de dingen die je al geprobeerd hebt even te melden, zodat we wat meer informatie hebben.. Een openingspost zoals dit: Het lukt me maar niet om in te loggen bij gmail drive! heel de tijd zegt ie dat er een inlogfout is zegt helemaal niks.. Dan is het logisch dat mensen (en ook ik) met bepaalde opties komen. Wij kunnen namelijk niet zien wat je allemaal al geprobeerd hebt.. (vriendelijk bedoeld)
Geplaatst: 12 juni 200618 jaren comment_438805 Inderdaad, als je een vraag stelt en je wilt geen voor-de-hand-liggende-antwoorden, dan moet erbij vermelden wat je allemaal al geprobeerd hebt, en welke oorzaken je dus hebt uitgesloten. Als je dat niet doet, liggen voor-de-hand-liggende-antwoorden het meest voor de hand, en deze zul je dan ook krijgen. Door deze antwoorden als "dom" te betitelen, daalt de kans aanzienlijk dat je daarna nog veel nuttige antwoorden krijgt. Dus stel je vraag nauwkeurig, en wees vriendelijk tegen mensen die de moeite nemen om te anwoorden. In dit geval was duidelijk het antwoord wel goed, maar de vraag onvolledig.
Geplaatst: 12 juni 200618 jaren comment_439416 owk #Download de nieuwste versie van Gmail drive(als je dat nog niet gedaan hebt): http://www.herbsforlife.nl/download/ #Pak hem uit en installeer hem. #Ga naar deze computer-->daar zie je Gmail drive dubbelklik erop. #Login met je naam+wachtwoord en upload wat je wilt. Dat werkt bij mij gewoon.
Het lukt me maar niet om in te loggen bij gmail drive! heel de tijd zegt ie dat er een inlogfout is