June 16, 200619 yr Check hier mijn 2e layout ooit, ik vind hem best geslaagd zelf... (1 keer op klikken voor duidelijker beeld als je eenmaal op de link hebt gedrukt) Edited June 16, 200619 yr by DaddyPimp
June 16, 200619 yr Ziet er best goed uit, alleen vind ik de font lelijk. Ik geef je er een 7/10. Op naar de volgende !
June 16, 200619 yr Ik vindt hem eerlijk gezegd niet zo geslaagd. :$ Vooral links boven lopen de lijntjes over de reand heen, dat staat vaag en niet netjes. Aan de rechter kant hetzelfde verhaal met die twee oranje lijnen. Je lettertype past ook absoluut niet bij de buttons, het is ook veel te groot. Misschien is het beter als je ze op 1 lijn zet en een ander lettertype met een veel kleinere grootte. Voor de rest vindt ik hem een beetje eentonig. Je kan veel beter overweg met Photoshop dan je hier nu laat zien.. Edited June 16, 200619 yr by Jowx
June 16, 200619 yr Sorry, maar dit is echt niet mooi. De tekst, de achtergrond, de kleur, allemaal te groot of te donker. De tekst ik echt niet mooi en de oranje kleur kan veel beter. btw. Het is designs, niet desings! Next time better.
June 16, 200619 yr Nja , net zoals Arjen. Vind ik hem niet zo geslaagd. MAAR Dat wil niet zeggen dat ik hem niet mooi vind en respect heb omdat je het toch probeerd. De strepen zijn niet zo mooi , het onderste contentvlak(?) ook niet echt , het font te groot , de kleuren niet goed , ... . Maar toch leuk geprobeerd .
Check hier mijn 2e layout ooit, ik vind hem best geslaagd zelf...
(1 keer op klikken voor duidelijker beeld als je eenmaal op de link hebt gedrukt)
Edited by DaddyPimp