Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ontploffing

hallo allemaal.ik was eens op mount chilliad aan het lopen,

en opeens hoorde ik een ontploffing,

en ik had geen vliegtuig horen vliegen.

help! :?

Featured Replies

Nou, wanneer een vliegtuig neerstort hoeft het niet altijd zo te zijn dat je hem van te voren hoort vliegen. Ik heb het heel vaak dat ik opeens een explosie hoor, en dan zie ik opeens een vliegtuigwrak liggen, maar horen vliegen heb ik hem meestal dan niet. Heel erg is dit niet hoor, meestal gaat het toch maar om het eindresultaat. :D:cya:

Hoi GTA Dylan, :cya:

Dit is heel normaal hoor. Het spel zit vol met zulke dingen, dit hebben ze expres gedaan. Een Easter Egg is het niet, maar gewoon iets om wat meer leven in het spel te brengen. Ik heb het ook al vaak gehad, en als je het spel compleet uitgespeeld hebt dan krijg je het niet alleen op die berg, maar ook op andere plaatsen zoals midden in de stad. Niks om je ongerust over te maken. :)

Nog veel succes met GTA SA. ;)

Velaro. :cya:

@Little Mister: Hoe verder, hoe meer vliegtuigen ;)

Edited by Velaro

Hangt ook vanaf waar ie vandaan komt

Als ie achter je komt en nog niet voorbij komt en beetje in andere richting ziet, dan zie je hem niet en hoor je hem dus ook niet

Als ie boven je hoofd zit, of vlak achter je, of naast je, dan hoor je hem wel, en dan zie je hem ook vaak in de meeste gevallen zelf neerstorten ;)

Wat heeft het er mee te maken of je het spel compleet hebt of niet? Dat is gewoon standaard dat ze overal kunnen neerstorten.

Wat heeft het er mee te maken of je het spel compleet hebt of niet? Dat is gewoon standaard dat ze overal kunnen neerstorten.

Klopt, maar hoe verder je in het spel komt hoe vaker er vliegtuigen neerstorten leert de ervaring ons... Vraag me niet waarom Rockstar dat gedaan heeft.

mischien omdat je dan de vliegschool open hebt gedaan?? dat er dan klunzen proberen te vliegen?

(vast wel een hoop BS maar dit d8 ik ff)

Dat vliegtuig kan toch gewoon gebotst zijn en toen naar beneden gevallen

Ik heb het ook al vaak gehad, en als je het spel compleet uitgespeeld hebt dan krijg je het niet alleen op die berg, maar ook op andere plaatsen zoals midden in de stad.

Toen ik nog maar iets van 10% uit had gespeeld toen had ik het ook dat er een vliegtuig in de stad neerstortte.

je kunt het overal krijgen maar het gebeurt niet vaak en hoe verder je het uitgespeeld hoe grooter de kans schijnt te zijn :puh:

Hey Kesava, :cya:

Ik bedoelde dat je het dan meer voorkomt, omdat je al verder in het spel zit. Hoe en waarom Rockstar dit zo heeft gedaan weet ik niet. Tuurlijk kan het dat je dat al hebt meegemaakt hoor. Ik had dit ook al eens gehad toen ik nog helemaal niet ver zat. Je moet gewoon geluk hebben dat je op het juiste moment op de juiste plaats bent. ;)

Velaro :cya:

Overal kunnen vliegtuigen neerstorten. Het kan overal zijn, en soms hoor je ze niet. Soms zie je ze wel overvliegen en dan zie je dat ze neerstorten, maar dan zie je ze verder gaan en dan zie je het zelf niet (keer gehad op de Mount Chiliad). Hoop dat je er uit komt!

sommigen hoor je inderdaad niet aankomen soms landen ze ook wel is op je maar op mount chilliad heb ik het nog noooit gehad wel in LV maar iedergeval die bestuurder van dat vliegtuig was vast dronken ofzo :puh::puh:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.