Geplaatst: 19 juni 200618 jaren comment_444575 Onderwerp: auto's (eens iets nieuws proberen) Soort design: Signature Size design: maximaal 500x150 Render: Ja Animatie: Nee Premade: Mag Tijd van inlevering: zo snel mogelijk
Geplaatst: 19 juni 200618 jaren comment_444680 Ah, ik ga wel, goed? Wel een uitdaging, ik wil nu winnen van je! [Edit], Ik neem aan dat het gewoon auto's in een Sig plakken zijn, geen tuning ofzo? Bewerkt: 19 juni 200618 jaren door Froodooo
Geplaatst: 19 juni 200618 jaren Auteur comment_444694 Ah, ik ga wel, goed? Wel een uitdaging, ik wil nu winnen van je! [Edit], Ik neem aan dat het gewoon auto's in een Sig plakken zijn, geen tuning ofzo? Nee, geen tuning. Gewoon een sig met de originele auto in verwerkt. Ik kan trouwens niet tunen
Geplaatst: 19 juni 200618 jaren comment_444716 Nee, tunen is ook mijn sterkste punt helemaal niet hoor! Maar, hier is mijn Sig: Veel succes Dizz, moge de beste winnen!
Geplaatst: 19 juni 200618 jaren comment_444742 Dizzee, Prachtig! Die effecten alsof geel water tegen het scherm aanklotst. Erg mooi Dizzee! Stem: Dizzee
Geplaatst: 19 juni 200618 jaren comment_444749 Dizzee, als ik zo kijk krijg ik het gevoel alsof ik Need for Speed (Underground/Most Wanted) speel maar dan met echte topkwaliteit graphics (If you know what I mean).
Geplaatst: 19 juni 200618 jaren comment_444758 Mijn stem gaat ook naar Dizzee. De signature van Dizzee is echt ongelooflijk mooi en vet geworden. De tekst bevalt me niet zo. Dizzee, ik wil wel eens weten hoe je dat doet, misschien een tutorialtje? Die van Froodooo vind ik niet zo mooi, De render zit er te groot in en bedekt bijna de hele achtergrond. De font bij jou vind ik ook niet zo mooi, wel leuk met die vector. Mijn stem gaat naar Dizzee
Geplaatst: 19 juni 200618 jaren comment_444759 Ik stem ook op Dizzee Lijkt net alsof die door het water heen crosst... Echt heel mooi gemaakt!
Geplaatst: 19 juni 200618 jaren Auteur comment_444762 Mijn stem gaat ook naar Dizzee.De signature van Dizzee is echt ongelooflijk mooi en vet geworden. De tekst bevalt me niet zo. Dizzee, ik wil wel eens weten hoe je dat doet, misschien een tutorialtje? Die van Froodooo vind ik niet zo mooi, De render zit er te groot in en bedekt bijna de hele achtergrond. De font bij jou vind ik ook niet zo mooi, wel leuk met die vector. Mijn stem gaat naar Dizzee Ochja de tekst, ik heb daar heel lang aan gezeten. Ik had er beter geen tekst op gezet.
Geplaatst: 21 juni 200618 jaren comment_447148 Ik vond ze allebei goed, toch gaat me stem naar dizzee De effecten zijn mooier, het lettertype en fond past erbij, en vind de kleuren ook mooier. De render is ook goed afgewerkt.
Geplaatst: 22 juni 200618 jaren comment_447218 Froodoo: Je heb geprobeerd twee stijlen met elkaar te mixen, Vector en Cars. dit is opzich goed gelukt en dat is ook een pluspuntje voor de originaliteit. Je tekst vind ik niet echt heel mooi. Dus er zitten goede dingen in: + Originaliteit. En slechte: - Tekst. Dizzee: Jonge, jonge. Hoe krijg je het toch elke keer voor elkaar om zo een kunstwerk "op tafel te leggen". Je heb het erg mooi gedaan. En alle effecten passen prima bij elkaar. De tekst is opzich niet slecht maar persoonlijk had ik hem liever op een andere plek gezien. Stem: Dizzee
Geplaatst: 22 juni 200618 jaren comment_447262 Ik stem op Dizzee. het effect maakt de sig heel bijzonder!
Geplaatst: 22 juni 200618 jaren comment_447310 Winnaar Dizzee +1 punt. Verliezer Froodooo -1 punt. Rank updated & topic closed.
Onderwerp: auto's (eens iets nieuws proberen)
Soort design: Signature
Size design: maximaal 500x150
Render: Ja
Animatie: Nee
Premade: Mag
Tijd van inlevering: zo snel mogelijk