Jump to content
Geplaatst:
comment_450810

heey iedereen

ik heb een vraagje: ik heb gehoord dat bij laptops Ghz altijd lager is dan bij een desktop maar wel het zelfde presteren.. ik heb een laptop met een 1.7 GHz processor er in (Intel pentium M processor 735 1.7 Ghz, 400 MHz FSB, 2MB L2 cache) aan hoeveel GHz bij een desktop is hij gelijk (2.0 Ghz ofzow :? ?)

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_450817

tja ram geheugen is 1 gb.. maar zouw wel raar zijn met die GHz.. wnat in m'n vorige computters (desktop) had ik een 2.0 GHz processor van pentium 4 en iets van 256 ram.. en dna deez.. veel nieuwer een slechtere processor:S

Bewerkt: door bronzenknieschijf

Geplaatst:
comment_450820

Kleine toevoeging...

Je moet niet alleen naar het aantal GHz kijken, maar ook naar het cachegeheugen en de bussnelheid op de CPU. Hoe hoger het cachegeheugen en hoe hoger de bussnelheid, des te sneller is de CPU.

Daarom zie je zo vaak ook een groot verschil in de prijs met bepaalde processors.. Dat verschil zie voornamelijk tussen bijvoorbeeld Intel Pentium en Intel Celeron CPU's, dan hebben ze bijvoorbeeld beide 3,2 GHz, maar het cachegeheugen en bussnelheid van de Celeron is een stuk lager en presteert dan ook merkbaar minder snel....

Geplaatst:
  • Auteur
comment_450824

ja daar wete ik eigenlijk niks van.. maar mijn vraag was meer.. als er op spel op de doos als aanbevolen systeemeigenschappen staat een processor van 2 Ghz... kan ik dat dan ook gewoon met deez van 1.7 Ghz spelen??? (Intel pentium M processor 735 1.7 Ghz, 400 MHz FSB, 2MB L2 cache)... en ja videokaart zit wel goed.. een 256MB Nvidea Geforce Go 7300 w/turboCache

Geplaatst:
comment_450829

Ja, dat denk ik wel.. Dat staat waarschijnlijk bij de aanbevolen systeemeisen. Je moet ook eens kijken naar de minimale systeemeisen, wat voor processor daar staat.. Maar ik ben er eigenlijk wel zeker van dat het spel draait op die laptop..

Trouwens, als dat eigenlijk jouw vraag was, stel die dan gelijk in de beginpost, zodat we allemaal weten wat nou precies je vraag is.. Even voor de volgende keer. ;)

Geplaatst:
comment_450880

nouw, je moet eigenlijk meer naar de fsb kijken dan naar de kloksnelheid

die van jou heeft 400 Mhz, een gemiddelde pentium 4 ook

mijn laptop is een pentium d op 1,8 Ghz, maar hij speelt sa beter als mijn Athlon 64 3500

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.