June 26, 200620 yr Joe Kan er iemand Het bestand : E: Data 3 doorsturen?? Het werkt niet meer op mijn CD-ROM Baay!
June 26, 200620 yr Hey Mats, Als je bestandjes nodig hebt omdat je die bent vergeten te backup'pen of wat dan ook, kan je die hier aanvragen. Ik denk alleen wel dat je iets duidelijker moet zijn welk bestand je bedoelt. Mvg, Wazuup Edited June 26, 200620 yr by Wazuup
June 26, 200620 yr Hij bedoelt het bestandje, dat je krijgt als je de E (Jou dvdspeler dan...) opent. Dan staat er data3. Helaas krijg ik een foutmelding: Kan data3 niet kopieren: gegevensfout (cyclische redundantiecontrole) Edited June 26, 200620 yr by Dutchy3010
June 26, 200620 yr Weet je zeker dat je het spel wel gekocht hebt en niet gedownload? . Anders zou ik er gewoon mee terug naar de winkel gaan en een nieuwe DVD vragen.
June 26, 200620 yr Natuurlijk kan je dit "bestandje" niet openen. Het is de inhoud van GTA SA, en si dus beveiligd. Daarnaast is het "bestandje" ongeveer 1,3 Gb groot. Naast dat het tegen de regels is zou ik ook niet weten hoe ik een dergelijk groot bestand over zou moeten brengen. Mats, ik raad je aan om de CD's eerste eens op een andere pc te testen en/of eimand met verstand van computers er bij te halen. Heb je ook al de laatste adviesen uit je andere topic opgevolgd?
June 26, 200620 yr Author ik heb het echt gekocht! in de colruyt maar dat kennen jullie misschien niet.. Tja wou'k done ma'k heb de rekening niet meer..
June 26, 200620 yr Author Nee geloof me ik heb het NIET gedownload.. Heb het van men zakgeld moeten betalen
June 26, 200620 yr ik heb het echt gekocht! in de colruyt maar dat kennen jullie misschien niet.. Tja wou'k done ma'k heb de rekening niet meer.. Garantie kan je ook doen zonder bon. In ieder geval, dat hoort zo te zijn. Maar ik snap het niet: die MOET je hebben op je dvd. Anders kan het spel niet geheel goed draaien heb ik zo het gevoel als je kijkt naar de waarde van dit bestandje.
June 26, 200620 yr Author ik ndke dat het beschadigdt is door ene virus of zoo.. Ik snap het ook niet.??
June 26, 200620 yr Hij heeft al hulp gevraagd in dit topic. Als mensen daar nog een oplossing voor weten helpt dit Mats natuurlijk heel erg.
Joe
Kan er iemand Het bestand :
E: Data 3 doorsturen??
Het werkt niet meer op mijn CD-ROM
Baay!