Geplaatst: 1 juli 200618 jaren comment_455629 hey ik heb een probleem met een auto ik heb hem gedownload en er in gezet en als ik optrek gaat hij spinnen kan iemand mij helpen
Geplaatst: 2 juli 200618 jaren comment_455717 Dan heb je waarschijnlijk de handling line uit de readme, niet goed overgezet in de handling line in je gta san andreas folder. Dit moet echt goed gebeuren. Als je één cijfer mist kan je je hele spel kapot maken, (laten crashen). Check dit even. Post anders de readme hier en de lines die je moet vervangen uit je handling.cfg/vehicle.ide/carmods.dat/carcols.dat etc..
Geplaatst: 2 juli 200618 jaren comment_455802 gas gegeven en dan snel spinnen??? dan is het te maken met te hoge snelheid (boven de 300 van snelheid kan je auto pas laten slippen)
hey ik heb een probleem met een auto ik heb hem gedownload en er in gezet en als ik optrek gaat hij spinnen kan iemand mij helpen