Jump to content
Geplaatst:
comment_461302

Hey allemaal,

Als ik GTA SA opstart dan krijg ik een zwart scherm (is normaal) en dan gaat ie gewoon weer terug naar het scherma daarvoor. :duh: Hij start dus niet op. :duh: Als ik SA-MP probeer dan krijg ik deze foutmelding nadat het scherm zwart is geweest. Iemand een opslossing?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_461375

Heb ik ook gehad met een ander spel ik moest toen me video kaart update waarna hij het gewoon weer deet, als ik jou was zou ik even kijke welke video kaart je hebt en dan via google het opzoeken en update :Y

Succes verder :cya:

Geplaatst:
comment_461519

Zoon foutmelding had ik ook toen ik naar "Mijn video's" map ging.

Toen had ik Windows opnieuw geinstalleert en toen kreeg ik die fout nie meer.

Wat je ook kan doen is je schijf even defragmenteren :*D

Geplaatst:
  • Auteur
comment_461637

Dat zwarte scherm is normaal dat doet ie om de schermresolutie te wijzigen, daar kan het dus niet aan liggen. Ik heb de aller nieuwste video kaart driver. SA heb ik ook al opnieuw geinstalleerd met mijn orginele en backup van SA, werkt ook niet! Het defagmenteren zal ik wel even proberen. Bedankt voor alle reacties. :)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.