Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

groot probleem graphics in spel

Geplaatst:

ik zie niks rondlopen, mezelf niet, anderen niet, politie niet als ze op me af komen

ik zie voertuigen, leeg, motoren waar niemand op zit, toch rijden ze

zelf ben ik een zwevende smg

ik kreeg dit na een cutscene van een missie ergens in san fierro

als ik een nieuwe game start, kan ik de eerste missie doen, maar de 2e (die van Ryder) heb ik weer precies hetzelfde

kan je hier iets tegen doen? (opnieuw installeren werkt niet, 2x geprobeerd)

Featured Replies

Geplaatst:

Ik denk dat je even SA opnieuw moet gaan installeren, waarschijnlijk mis je dan wat bestanden.

Ik heb ook geen iddee hoe dit zou kunnen komen, normaal zou zoiets toch niet kunnen gebeuren??

-Edit- Ik kan niet lezen. Ik zie nu dat je al 2x opnieuw hebt geinstalleerd. Stom :bonk:

Bewerkt: door Nickonly

Geplaatst:

Hey Arko_91, welkom op het forum! :cya:

Misschien is je videokaart niet meer helemaal 'up to date'. Ik raad je dus aan om je videokaart te updaten. Dit kun je doen door naar de website van je driver/videokaart te gaan. Je kunt achter je videokaart komen door bij start > uitvoeren > dxdiag (invoeren). Dan ga je naar videokaart en dan staat daar je videokaart. Als deze 64MB of hoger is, dan kun je San Andreas met gemak spelen. Is het lager dan 64MB dan doet het spel het denk ik daarom niet zo goed.

Wat je kunt doen als je achter de maker van je videokaart bent is naar hun officiele website te gaan. Daar kun je achte rkomen door bij Google.nl in te voeren de naam van je videokaart. De eerste link zal dan meestal meteen de officiele site van je videokaart zijn. Je kunt dan even zoeken bij downloads of iets anders om achter de niewste driver voor je videokaart te vinden. Als je dat gedaan hebt, dan download je die en installeer je die. Hopenlijk doet hij het dan.

Succes! :cya:

Geplaatst:
ik zie niks rondlopen, mezelf niet, anderen niet, politie niet als ze op me af komen

ik zie voertuigen, leeg, motoren waar niemand op zit, toch rijden ze

zelf ben ik een zwevende smg

ik kreeg dit na een cutscene van een missie ergens in san fierro

als ik een nieuwe game start, kan ik de eerste missie doen, maar de 2e (die van Ryder) heb ik weer precies hetzelfde

kan je hier iets tegen doen? (opnieuw installeren werkt niet, 2x geprobeerd)

Misschien ligt het probleem bij je videokaart, het kan zijn dat hij de graphics van SA niet aankan. Simpelste is om even in SA je instellingen lager te zetten. Drow distance, je resolutie etc. Lukt dat niet misschien kan je dan drivers downloaden voor je videokaart. Ik heb hier zelf geen ervaring mee, maar kijk eens rond op de site van Nvidia, succes!

Of vraag even aan je vader of hij de naam van de videokaart weet. (Ik gok op een van GeForce aangezien het een populaire videokaart is.) Als je dat weet heb je alweer een grote stap gedaan. Het is dan een kwestie van google'en, en de juiste drivers downloaden. Als je er niet echt veel verstand van hebt, moet je iemand anders het maar even laten doen.

Wat je ook kan proberen is het bestandje gta_sa.set uit je GTA San Andreas User Files, in de map Mijn Documenten te verwijderen. Al denk ik niet dat het zal helpen aangezien opnieuw instaleren ook niet helpt.

Bewerkt: door -Matthijs-

Geplaatst:
  • Auteur

sa heb het ongeveer al een week prima gedaan op 1024x784, en men videokaart is 128 mb, ik zal kijken of dat verwijderen van dat bestand werkt...

-EDIT- nu ik dat bestand verwijderd heb zit er ook nog overal een blauwe gloef over :{

Geplaatst:
  • Auteur

(sorry voor dubbelpost)

ik heb de driver van de videokaart en het beeldscherm geupdate, en het werkt weer, gewoon op packerdbell support gevonden :)

bedankt iedereen, deze mag gelockt worden

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.