Geplaatst: 9 september 200619 jaren He leuk topic Froop! Ik ben nu die van Elebits aant downloaden, mooi sig man!
Geplaatst: 10 september 200619 jaren .PSD's zijn best wel handig. Niet om te rippen, nee, om van te leren, je steekt er nog wel 'ns wat van op . Van boven naar beneden alle oogjes uit klikken en naar de Opacity/Fill en Blending Mode kijken.
Geplaatst: 10 september 200619 jaren Froop ! Ik vind het heel leuk dat je dit doet ... ik download momenteel die van Jet Li (?). Bedankt!
Geplaatst: 18 maart 200719 jaren PSD http://artboon.yellowkangaroo.hu/forum/ind...&hl=elebits en wie heeft hem geript jij of hij? zo zielig mense ndie rippe.
Geplaatst: 18 maart 200719 jaren PSD http://artboon.yellowkangaroo.hu/forum/ind...&hl=elebits en wie heeft hem geript jij of hij? zo zielig mense ndie rippe. Froop heeft hem gemaakt. Het lijkt dus op een rip van de andere persoon. Maar aangezien het forum waar deze tut op geplaatst is in een dermate onleesbare taal is, is het moeilijk in te schatten of hier het woord "geript" op geplakt kan worden. De persoon heeft het wel over Froop, maar ik weet niet of hij toestemming heeft van Froop.. De link van de tut doet het overigens ook niet meer.. Ik stuur Froop even een pm met de vraag of hij hier meer van weet..
Geplaatst: 19 maart 200719 jaren Froop, ik weet niet of iemand het al gemeld heeft via de pm, maar je links doen het niet. File not found. >>> Door RonaldVC: Lees mijn post hierboven. <<<
PSD
Bewerkt: door Froop