Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_40461
Op onderstaande kaart, kun je zien dat SA qua oppervlakte 225% van vice city is....

Keeeeeewl..

Mooie vergelijkenis vind ik, en een mooie kaart en het is wel flex dat het 225% groter is dan Vice City, dn heb je ook meer om te verkennen.

Geplaatst:
comment_40466
Op onderstaande kaart, kun  je zien dat SA qua oppervlakte 225% van vice city is....

Keeeeeewl..

Mooie vergelijkenis vind ik, en een mooie kaart en het is wel flex dat het 225% groter is dan Vice City, dn heb je ook meer om te verkennen.

Het is denk ik interessanter om te weten hoe de landoppervlakten zich verhouden. % water / land in VC-Map is een stuk hoger dan in SA.

Bewerkt: door BrokenTable

Geplaatst:
comment_40475

dus SA is egt groter...Eindelijk heeft R* eens een grote stap gemaakt want tussen GTAIII en VC zat niet veel verschil volgens mij

edit:

Heb nog wat vergelijkings-screens gevonden:

SA-VC-paths-compare-2.png

SA-VC-paths-compare.png

Geplaatst:
  • Auteur
comment_40692
Weet iemand die kaart van SA ook te vinden zonder VC eroverheen? Is wel makkelijk om aantekeingen op te maken.

De maker van deze kaart is een goede kennis van mij, en als het goed is heeft ie vanavond een set van deze mappen ge-releashed, met daarop:

* geparkeerde auto's

* Pickups

* hidden packages

Ze zullen snel over het internet circuleren.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.