July 21, 200619 yr Met zwarte achtergrond ter verduidelijking: Borders sucken. Edited July 22, 200619 yr by Froop
July 22, 200619 yr Author Dit soort abstracte sfeer zal erg verstoord worden door een border. Hier lijkt het beter, omdat de sig en de achtergrond totaal verschillen.
July 23, 200619 yr Borders sucken niet, alleen passen ze inderdaad niet op zulk soort design. Ik zou het heel mooi gevonden hebben als je het in een LP zou kunnen uitgewerkt hebben, in een signature vind ik het wat te klein voor er echt wat van te vinden. Het is een aparte stijl, al is hij toch mooi. 7.8/10
July 23, 200619 yr Author Misschien zal ik ooit eens zoiets in een LP doen. Bedankt voor de reacties.
July 23, 200619 yr He Froop, Ziet er toch netjes uit, Kzie wel een filter er in verwerkt (even naam kwijt) maar ik vind het erg netjes staan, lijkt op iets uit de grond koment object. De kleuren zijn vrij standaard maar dat geeft toch een sfeer. Netjes 9,1/10 @ Froop's sig, Lawl die is goed.
July 23, 200619 yr Author Het is volgens mij een ripple filter. Ik ben alleen nog ontevreden over de plek waar die uitkomt. Ik zal het daar nog wat zwarter maken en de smudge verwijderen.
Met zwarte achtergrond ter verduidelijking:
Borders sucken.
Edited by Froop