Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Verwijder probleem

Hallo, ik heb een verwijder probleempje.

Ik wil graag een bestand verwijderen maar als ik dat doe krijg ik een error met dat het bestand eerst gesloten moet worden. Als ik pc herstart dan krijg ik het zelfde.

Hoe krijg ik dit verwijderd dan?

Via configuratie scherm lukt het ook niet, daar krijg ik de error dat eerst alles gesloten moet zijn.

Help me! :-(

Screen

omgwtfhaxws8.jpg

Featured Replies

Doe eens CTRL ALT Delete, ga dan naar Taak Beheer en dan naa Processen zoek dan naar dat bestand doe dan rechtermuis knop en op: Proces Beëindigen.

Anders kun je ook naar Documenten alle mappen opennen en dat bestand via dat te verwijderen of eventuweel de pc op nieuw starte en nogmaals proberen

Edited by gammie

:cya:

Start even Taakbeheheer op (Control-Alt-Delete) en ga naar het kopje 'processen'. Druk even op de 's' en kijk of er bijvoorbeeld 'sfmr.exe' staat, want dan kan je het natuurlijk niet verwijderen. Moest dit geen resultaat opleveren, download dan even "Whatsrunning" op >Deze< site. Daarma kan je zien welke toepassingen allemaal automatisch en zonder permissie starten vanaf de PC opstart. Zelf had ik hier ook een heleboel onnodige bij, en heb deze geblokkeert. In de lijst van de programma's die opstarten zoek je dus even, en als je iets ziet dat niet nodig is, klik dan op 'Rechtermuisknop-->Delete' en het zal niet meer opstarten vanaf het begin. Volgens mij zal dit helpen, en zal je het na dit probleemloos kunnen verwijderen, zo niet.. Ik zou me echt niks anders kunnen indenken..

Succes ! :cya:

@-->Samurai: Wat gaat die safe-mode in godsnaam helpen :?

Edited by Velaro

En in save mode?

En kijk eens bij de processen of daar iets van openstaat :)

Je hebt niet de enigste met dit probleem, zelf heb ik dit ook vaak. Er zijn speciale freeware programmatjes

hiervoor. Bijvoorbeeld unlocker die kan je hier downloaden. Je unlockt een file als volgt:

Klik met je rechtermuisknop op een folder met een gelocked bestand:

tutorial1.png

Zijn er bestanden gelocked, worden die weergeven en kan je ze unlocken door op unlock all te klikken:

tutorial2.png

Succes ermee,

Mvg, Wazuup :bier:

  • Author

Ah, moest gewoon even taak beheer, processen en daar stond hij tussen.

Dankjewel.

Nu kan ik weer verder met 3ds max.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.