Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Uninstal

Mijn gta moet k ff opnieuw instaleren...

maar ik kan m niet meer verwijderden : Deze Computer / Software

dan zegt die: In Setup.exe is een fout opgetreden en moet worden afgesloten. Onze excuses voor dit ongemak.

:?

Wat moet ik hier mee doen want ik kan m niet meer spelen en niet eraf hale..

Featured Replies

Verwijder eens zoveel mogelijk bestanden uit je GTA San Andreas map:

C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas

Probeer na dit gedaan te hebben het nog een keer. ;)

  • Author

Ik zal proberen thnx

OK gelukt alleen ik heb het icoontje verwijderen in Software: Gta san andreas en dan het logo ervan

alleen staat er nog zo`n Gta San Andreas alleen dan met zo`n instal icoontje en die geeft die setop fou t weer aan kijk

naamloosmg6.th.jpg beetje klein maar boeie

Edited by Steff93

Géén probleem Steff93, wij zijn er om alles te verhelpen.

Installeer dit: Add/Remove. Als je dat gedaan hebt kun je heel gemakkelijk icoontjes verwijderen uit Congufratiescherm/Software, het herinstalleren van een programma gaat dan weer heel gemakkelijk. Verder op aanvulling van Goliat's post: Verwijder gewoon die hele map San Andreas User Files en herinstalleer dan het spel opnieuw.

Laat dit een tip voor je zijn, de volgende keer als je weer een bestand wilt verwijderen, delete dan niet zomaar weer een bestand maar delete het hele programma via de un-install wizzard die bij het progrmama/game zit. Naja, ik denk dat je heirmee het probleem wel kunt oplossen. Veel plezier en succes ermee! :klap:

  • Author

Ik heb zowat alless verwijderd alleen ik kan hem niet uninstalle..

en niet spelen...

wat zit er dan nog op of wat moet ik doen ....

ik moet eerst dat spel eraf hale want als ik de cd erin doe staat er nog gewoon Play gta san andreas

en niet install :N

PLease ise er iemand die mij kan helpen... want die game owned :?

en bij zoeken vind die heel veel alleen kan ik het niet verwijderen ondaks dat ik dat programma heb add/remove :(

hoe werkt dan dan

Edited by Steff93

hoe werkt dan dan

Je installeerd het. Dat doe je zo, je download het programma via de gegeven site. Als je op die site komt hoef je +/- 5 seconden te wachten en dan komt dat in beeld. Download het. Als je het gedownload hebt, dan installeer je het gewoon. Na het installeren doe je Start > Alle Programma's > Add_Remove Pro > Add-Remove Pro. Je start nu het programma, je krijgt een venster in beeld en daarin zie je alle geïnsatlleerde programma's. Je zoekt dan GTA San Andreas op, als je die gevonden hebt drukje op "Unïnstall Program" of die daarnaast genaamd "Remove Entry". Je kunt deze knoppen gewoon proberen, het is niet schadelijk voor je PC. Succes ermee! Mocht je vragen hebben, schiet ze op ons af! ;):cya:

  • Author

Heb ik gedaan alleen die user files staan er nog en ik kan ze niet vinden maar ze zijn er wel :N

Plz help me ik wil da spel weer kunne spele :(

ik kan niks verwijderen wat ik nog vind bij zoeken :?

ik krijg de hele tijd van: In Setup.exe is een fout opgetreden en moet worden afgesloten. Onze excuses voor dit ongemak.

:(

Edited by Steff93

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.