Geplaatst: 28 juli 200620 jaren Ik had wat gemaakt en wou kijken wat jullie er van vonden Het is trouwens van een online spel want er staat mijn naam op van dat spel
Geplaatst: 28 juli 200620 jaren opzich best mooi maar ik vind iets teveel groen 9.5 edit:of is het niet helemaal groen(ben gedeeltelijk kleurenblind bedankt pa) Bewerkt: 28 juli 200620 jaren door Maarten!!
Geplaatst: 4 augustus 200620 jaren Mooi gedaan, vooral die achtergrond. Ik vind dat het zwarte gedeelte er niet bij hoefde of miishien een andere kleur, Maar het is nog steeds mooi, 9/10.
Geplaatst: 4 augustus 200620 jaren Heey Ruben TB Commentaar: Je siggy viel best op toen ik in dit topic keek, dus dat is alvast een goed teken, een duidelijke siggy is best belangrijk.. - punten: De zwarte rand om je sig, is niet echt zo leuk om te zien.. + punten Je render past uitstekend bij je achtergrond, en het lettertype en fond, past ook zowel bij je render als de achtergrond EindTotaal Punten: 9.4 Eindbesluit: Het is best een prachtige sig. Als je die dikke vette zwarte rand had weggehaald, had je toch nog wat meer gehaald dan 9.4 Een mooie hoge score, gefeliciteerd ermee, ik vind je sig echt wel mooi TheGuardian
Ik had wat gemaakt en wou kijken wat jullie er van vonden
Het is trouwens van een online spel