Geplaatst: 30 juli 200618 jaren comment_478796 er is sprake dat als MTA DM uit is dat er veel rooms komen die MMORPG zullen zijn dit zal een ramp zijn voor de noobys onder ons wat denken julie ?????? :$
Geplaatst: 30 juli 200618 jaren comment_478811 Je kan nog niks concluderen. Er zullen altijd wel RPG like servers komen maar nooit MMORPG. Je speelt dan met miljoenen spelers tegelijk (Mogelijkheid) en dat zal in GTA moeilijk gaan aangezien er nooit miljoenen actors kunnen.
Geplaatst: 2 augustus 200618 jaren comment_480767 Een Massive Multiplayer Online Role Playing Game (MMORPG) is een grootschalige role playing game voor meerdere spelers over een computernetwerk. Dit in tegenstelling tot bijvoorbeeld Rogue-like-spellen voor één persoon. In een MMORPG is de interactie tussen de verschillende spelers belangrijk. Samen moeten zij vaak problemen of raadsels oplossen. Dikwijls, gaat het samenspelen verder naar guilds/clans. Dit zijn groepen mensen die samen spelen tegen andere groepen. De mensen in de groep helpen elkaar bij de ontwikkeling van ieders personage. Voor de meeste MMORPG's moet je maandelijks een bedrag neertellen. Dit wordt gebruikt om servers met duizenden spelers te kunnen onderhouden, en maandelijkse updates te geven. Een aantal andere (bèta’s vaak) zijn gratis. Bron: Wikipedia
Geplaatst: 2 augustus 200618 jaren comment_481085 Precies ja... En zodra je World of Warcraft (beste MMORPG die op dit moment bestaat qua kwaliteit) een keer gespeeld hebt wil je niet anders meer.
Geplaatst: 2 augustus 200618 jaren Auteur comment_481086 ik ben nu lvl35 op wow en ben 5maand bezig ^^
er is sprake dat als MTA DM uit is dat er veel rooms komen die MMORPG zullen zijn
dit zal een ramp zijn voor de noobys onder ons

wat denken julie ?????? :$


