August 3, 200619 yr Hey allemaal, Ik heb ff een vraagje. Ik heb de nieuwste zmodeler gedownload maar omdat ik niet geregistreerd ben kan ik geen files openen. Dit vind ik erg jammer want ik wilde graag auto's uit colin mcrae en richard burns rally converteren. Nu is mijn vraag: Bestaat er ook een andere soort van zmodeler waarbij je je niet hoeft te registreren? Of een heel ander programma die auto's uit andere spellen kan converteren? Alvast bedankt. 307wrc
August 3, 200619 yr Download de Zmodeller van GtaGames eens, hij staat bij SA Editors en Tools, hierbij hoef je je niet te registreren.
August 3, 200619 yr Author Ik ga het gelijk proberen alvast bedankt Als ik bij deze een file wil importeren zegt hij het ook dat ik moet registeren.
August 3, 200619 yr Dan moet je naar de site gaan en je daar registreren misschien krijg je dan een registratie code om je in dat programma te registreren... I don't no, just try!
August 3, 200619 yr Author hmmmmm Als ik dat doe vraagt hij naar mijn creditcard Dat schiet dus jammergenoeg ook niet op.
Hey allemaal,
Ik heb ff een vraagje.
Ik heb de nieuwste zmodeler gedownload maar omdat ik niet geregistreerd ben kan ik geen files openen.
Dit vind ik erg jammer want ik wilde graag auto's uit colin mcrae en richard burns rally converteren.
Nu is mijn vraag: Bestaat er ook een andere soort van zmodeler waarbij je je niet hoeft te registreren?
Of een heel ander programma die auto's uit andere spellen kan converteren?
Alvast bedankt.
307wrc