August 12, 200619 yr Ik probeerde met deze tut: http://www.gtaforum.nl/index.php?showtopic=33044 in vice city een garage deur te veranderen die in deze txd staat: nbt_mansionbase01 maar het lukt niet terwijl ik alle stappen volg die hij uitlged kan iemand mij helpen?
August 12, 200619 yr Marc, erstaat niet voor niets "In San Andreas". Dus ik kijk er niet raar van op!
August 12, 200619 yr Author Ja maar ik kwam er via deze topic http://www.gtaforum.nl/index.php?showtopic=33042 en daar staat bij het 4e bericht de link en erboven staat dit: De meeste zijn voor GTA SA, maar werken hetzelfde voor GTA VC en GTA III dus daarom vraag ik het. Edited August 12, 200619 yr by Marc Tibben
August 12, 200619 yr Je moet natuurlijk hem opnieuw in de gta3.img zetten en je hebt wel de txd op VC staan?? Dat kun je rechtsonder doen, hij moet niet op SA of GTA III ofzo staan!! Donwell
August 12, 200619 yr Author Ik had hem wel op nieuw in Gta3.img gezet met de IMG TOOL en hij stond op Vice City bij TXD Workshop.
August 13, 200619 yr je hebt 1. de verkeerde txd geedit 2. rechtsonder geen VC staan 3. 'm geADD en niet geREPLACED in gta3.img en hoe kom je ingodsnaam bij de txd want de mapviewer werkt alleen voor san andreas... toch?
August 13, 200619 yr Author Ik gaf de naam op van het pad naar gta vice city die zette ik in games.cgf die zette ik in de map van mapviewer toen opende ik mapviewer toen drukte ik op F1 toen opende hij gta vice city alléén zonder textures voor de rest werkte het wel. Maar welk programma moet ik dan gebruiken?
Ik probeerde met deze tut: http://www.gtaforum.nl/index.php?showtopic=33044 in vice city een garage deur te veranderen die in deze txd staat: nbt_mansionbase01 maar het lukt niet terwijl ik alle stappen volg die hij uitlged kan iemand mij helpen?