Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Chamillionaire Sig + Avater

Sig: Heb ik 2 dagen aan gewerkt, vind hem wel relaxt geworden :)

dirtypnguu9.png

Avater: Niks specials, gewoon uit de sig gehaald en verkleind + Border..

chamillionaireavaterto3.png

Featured Replies

Ik vind hem erg mooi. Alleen die letters boven in kan je miss wel wat duidelijker maken.

Ik vind hem erg mooi. Alleen die letters boven in kan je miss wel wat duidelijker maken.

Dat zijn geen letters, maar ramen waar licht doorheenschijnt

mooie sig,

alleen jammer van dat chamillionaire ridin dirty

die had je misschien wit kunnen maken

Ik vind hem erg mooi. Alleen die letters boven in kan je miss wel wat duidelijker maken.

Dat zijn geen letters, maar ramen waar licht doorheenschijnt

Ik bedoel dat linksboven. Dat zijn geen ramen volgens mij.

'k Weet 't niet, op een of andere manier lijkt het alsof Chamillionaire er gewoon voor is geplakt. Dat is natuurlijk ook zo, alleen soms vind ik het gewoon een 'knippen+plakken' werkje. Misschien kun je hem nog even inblenden en wat Lighting Effecten toevoegen :roll:

Ik ben het helemaal eens met wat Ferre zei over '...dat plakken en knippen'! Het lijkt nu net alsof het een politie wagen is, met een plaatje ervoor!

Verder vind ik 'm er zeer kewl uitzien!

They see me rollinnnn' (8)

NeLSoN

  • Author

Er is zeker wel meer aan gedaan dan alleen knippen en plakken volgens jullie, er zitten een paar effecten in en ik heb de lichten zelf gebrusht.. + Er zitten nog wat lichteffecten in en ook wat op Cha zelf.. Maar toch bedankt voor de Rates! =)

Edited by DaddyPimp

Er is zeker wel meer aan gedaan dan alleen knippen en plakken volgens jullie, er zitten een paar effecten in en ik heb de lichten zelf gebrusht.. + Er zitten nog wat lichteffecten in en ook wat op Cha zelf.. Maar toch bedankt voor de Rates! =)

Nu maken jullie er een beetje wat anders van. Het was alleen bij Chamillionaire, en die effecten zie ik ook wel :roll:

Heey DaddyPimp,

Voor ik ga raten, je ava ga ik geen punten geven of niet rate, omdat zoals je al zei het uit je sig kwam. Ik zal daarom je sig rate, en die score mag je dus ook bekijken als je ava, omdat je ava toch uit je sig komt.

Commentaar: Toen ik in je topic kwam en je siggy bekeek, dacht ik wel wow, hij zag er echt netjes en echt uit, alsof je daar zelf bijstond..

- punten: Ik zou de achtergrond iets duidelijker doen, hij is nu nogal heel donker, en je ziet amper die gebouwen, je ziet meer zwart..

+ punten Je render past heel goed bij de achtergrond, ook dat hoofd heb je er perfect bijgemaakt, ook die politie auto maakt het speciaal, eigenlijk door die dingen toetevoegen heb je een prachtige siggy gemaakt.

EindTotaal Punten: 9.6

Eindbesluit: Prachtige sig Daddypimp, wees er maar trots op :klap:

TheGuardian :cya:

Bijna helemaal perfect! Alleen twee dingetjes vielen me op: de tekst linksboven had wel wat duidelijker gemogen, en het lijkt inderdaad alsof het hoofd er gewoon "opgeplakt" is, als je snapt wat ik bedoel. Die kun je misschien wat beter in de afbeelding verwerken. Verder vind ik 'm helemaal geweldig, heel erg leuk gedaan ook, die politieauto. Het is een hele mooie sig geworden!

Rate: 9/10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.