Geplaatst: 22 augustus 200618 jaren comment_495000 Wat heeft R* de cheats in LCS toch stom gedaan! Ik speel graag zonder cheats alleen ik heb een aantal keer gehad dat ik tijdens het rijden(onbwust)de health cheat heb gedaan! Hier een van de vele voorbeelden: De cheat is: L, R, X, L, R, vierkantje, L, R. En ik zit gewoon te chillen in mijn auto, en druk L en R in(om achteruit te kijken) en ik rij verder.(analoge stick onderbreekt cheat niet) Ik heb 3 sterren, dus ik kijk weer achterom(L en R) Ik rem voor de bocht, en kijk ondertussen achterom. En ineens zie ik linksboven staan: Health Cheat. Hebben meer mensen hier last van?
Geplaatst: 22 augustus 200618 jaren comment_495002 ik heb daar nooit last van gehad omdat ik zelden achteruit kijk in een auto
Geplaatst: 22 augustus 200618 jaren comment_495267 achter uit kijken is de R + Astick naar achteren.. dus als je dat gewooon doet kan de cheat nooit geactiveerd worden.. en heb er nooit last vangehad..
Geplaatst: 4 september 200618 jaren Auteur comment_502729 Ja, maar het blijft vervelend, ik heb het anders ingesteld.
Geplaatst: 10 september 200618 jaren comment_506000 Dat had ik ook een keer, alleen was dat in GTA SA
Geplaatst: 12 september 200618 jaren comment_506889 ik gebruik geen cheats:) dat soort onzin hou je maar voor je.. dat hoeven we neit te weten want daar gaat het nu niet om
Geplaatst: 12 september 200618 jaren comment_507006 Tja dat kan wel eens voorkomen he. Ik heb het ook wel eens gehad in San Andreas, maar echt een ramp is dit niet echt. Er zijn vast nog wel mensen die het meegemaakt hebben. Verder vind ik dit topic wat overbodig aangezien er wel meer topics zijn over cheats, dat kan daar ook gepost worden. Slotje. Niet mee eens -> PB
Wat heeft R* de cheats in LCS toch stom gedaan!
Ik speel graag zonder cheats alleen ik heb een aantal keer gehad dat ik tijdens het rijden(onbwust)de health cheat heb gedaan!
Hier een van de vele voorbeelden:
De cheat is: L, R, X, L, R, vierkantje, L, R.
En ik zit gewoon te chillen in mijn auto, en druk L en R in(om achteruit te kijken)
en ik rij verder.(analoge stick onderbreekt cheat niet)
Ik heb 3 sterren, dus ik kijk weer achterom(L en R)
Ik rem voor de bocht, en kijk ondertussen achterom.
En ineens zie ik linksboven staan:
Health Cheat.
Hebben meer mensen hier last van?