Geplaatst: 31 augustus 200618 jaren comment_500818 welke photoshop wordt en gebruikt voor die tut's ?
Geplaatst: 31 augustus 200618 jaren comment_500822 welke photoshop wordt en gebruikt voor die tut's ? Verschillend; ik denk dat de meeste mensen best wel up-to-date zijn met de versies van Photoshop, we hebben het dan over CS en CS 2. Ik gebruik de versie CS en dat bevalt me tot nu toe perfect, als je ook de nieuwste versie wil hebben om de turoials te volgen raad ik je aan op de site van Adobe te kijken voor een demo.
Geplaatst: 31 augustus 200618 jaren comment_500826 Ik gebruik Adobe Photoshop CS2. Echt een rlxt programmatje.
Geplaatst: 2 september 200618 jaren Auteur comment_501635 oke bedankt iedereen, ik wil die tut's volgen dus kan ik dan beter cs of cs2 hebben ? wie weet dit ?
Geplaatst: 2 september 200618 jaren comment_501647 ik wil die tut's volgen dus kan ik dan beter cs of cs2 hebben ?wie weet dit ? Ik gebruik zelf Adobe Photoshop 8.0, heerlijk programma en je kunt met gemak al de Adobe Photoshop tutorials mee volgen. Het verschil tussen Adobe Photoshop 8.0 en CS2 is dat CS2 voorzien is van een aantal nieuwe functies die je maar met een aantal klikjes hoeft te doen en bij 8.0 is het wat lastiger. Zo heeft CS2 ook nieuwere filters. Maar om een tutorial te kunnen volgen heb je aan 8.0 meer dan genoeg, en aan CS2 al helemaal. Het enige waar je een beetje moeite mee kunt krijgen bij CS2 tutorials is dat sommige dingen anders worden uitgelegd en wordt gedaan, dan je meestal bij 8.0 zou doen.
Geplaatst: 2 september 200618 jaren comment_501649 Ik gebruik Paint Shop Pro 9, daar heb ik mijn sig ook mee gemaakt. Ik ben er wel trots op. >>> Door .Levi.: Moet je ook zeker zijn. Trots zijn op je eigen creaties! <<< Ben ik ook .Levi.! Bewerkt: 12 september 200618 jaren door ArticLight
Geplaatst: 2 september 200618 jaren comment_501653 Ik denk dat het verstandig is dat dit topic op slot gaat, aangezien er alleen werd gevraagd welke versie handig is voor tutorials. >>> Door .Levi.: Froop er wordt gevraagd welke photoshop versies wij gebruiken voor al die tutorials. Geen reden om dan het topic te gaan sluiten als iemand al gezegt heeft welke versie hij/zij gebruikt. Dit topic kan gewoon open blijven zodat meer mensen hun mening erover kwijt kunnen welke versie ze gebruiken voor de tutorials en waarom. Een topic hoeft sowieso niet altijd op slot als het antwoord al gegeven is in sommige gevallen. <<< Bewerkt: 2 september 200618 jaren door .Levi.
Geplaatst: 2 september 200618 jaren comment_501684 Ik heb nog altijd 7.0... Jammer genoeg in het Nederlands waardoor veel tuts in de soep lopen
Geplaatst: 2 september 200618 jaren Auteur comment_501744 oke bedankt iedreen, ik ga het met photoshop cs2 doen
Geplaatst: 3 september 200618 jaren comment_502153 Let wel op de prijs ACID, Photoshop CS is een professioneel programma, met een professionele prijs. Als het om geld gaat, kan je ook heel makkelijk photoshop elements kiezen. Dit programma is ook heel uitgebreid, en een stuk goedkoper. Het is maar een advies!
welke photoshop wordt en gebruikt voor die tut's ?