Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

vliegschool

Geplaatst:

Kan iemand mij uitleggen hoe ik mijn controls moet instellen bij de pc versie om door die vliegschool missie te komen waar je met een helicopter targets moet kapotschieten. Ik moet met de wasd toetsen hoogte en postie houden en met de up en down toetsen de vlieghoek. Maar je rockets te kunnen schieten moet je de linkermuisknop gebruiken. Je hebt bij hun standaardinstelling drie handen nodig. Ik heb firstperson geprobeerd omdat je dan in ieder geval nog enigszins kan zien waar je op richt maar mij lukt dit gewoon niet. Ik speel Farcry of Halflife 2 met twee vingers in mijn neus uit maar ik kan gewoon niet met de controls in dit spel overweg.

Featured Replies

Geplaatst:

Ik gebruik zelf voor voertuigrichtingen de pijltoesten. Het naar voren en achteren kantelen heb ik de A en Z knop ingesteld. Dan heb je de CTRL knop voor het schieten.

Makkie :bier:

Geplaatst:

Je gaat naar >>Options>>controls>configurate/redifine (weet ik niet helemaal zeker) en daar kan je gewoon je controls aanpassen. ;)

Succes verder.

Geplaatst:
  • Auteur

Ik heb alle controls al veranderd maar het werkt gewoon niet. Kan ik iemand per mail niet even mijn savegame toesturen. Ik wordt aan alle kanten om me oren geslagen dat iedereen alle missies wel even in 5 minuten doet dus dan moeten de flight school missies een makkie zijn. Wie helpt mij?

Geplaatst:
Ik heb alle controls al veranderd maar het werkt gewoon niet. Kan ik iemand per mail niet even mijn savegame toesturen. Ik wordt aan alle kanten om me oren geslagen dat iedereen alle missies wel even in 5 minuten doet dus dan moeten de flight school missies een makkie zijn. Wie helpt mij?

Ik wil hem wel voor je doen, dan moet je je savegame plaatsen. Als je dat bedoeld..

@ Frenchie hieronder, nee je moet je savegame even in de bijlage stoppen. In dit bericht hierboven mij. Is heel simpel, ga eerst even naar edit > volledig bewerken. Als het goed is zul je ergens Bijlagen zien staan, en daar vlak naast zie je Bladeren staan, klik op bladeren en zoek dan je savegame op. Klik dan op Deze bijlage toevoegen.

Bewerkt: door -Matthijs-

Geplaatst:
  • Auteur

Kan ik hem niet even per mail naar je toesturen. Is misschien het makkelijkste?

Geplaatst:
  • Auteur

Is prima Matthijs. Ik wacht nog heel even want ik heb die helicoptermissie net gehaald (na ongeveer 3 uur proberen). Als het allemaal niet wil lukken dan stuur ik je mijn savegame zoals je net hebt aangegeven.

Geplaatst:

het is simpel ik doe met mn pink altijd ctr en w s a d met mn andere vinger kantele met mn andere hand zo is het heel simpel hoor maar je moet wel ff kijke op je op de ctr toets zit met je pink

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.