Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503507 jongens ik krijg net een e-mail van R*, de site van VCS is online, je kan nu kijken naar de dingen en er zit ook een multiplayer bij hier de site:klik
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503513 Onvoorstelbaar dit is echt een prachtige site niet te geloven wat ze er allemaal mee kunnen die muziek de sfeer ik kan het bijna niet geloven ik kijk mijn mail-box en er staat ook een mail dat de site open is. Ik kijk weinig in me mail box en ik vindt het dan ook fijn dat je dit gezegt hebt en er staat ook een filmpje en echt alles is mooi aan deze site. Allemaal nieuwe screens weet je hoe ongeloofelijk mooi, prachtig gewoon. Echt zo ontzettend bedankt R* en jij bedankt voor het melden. Super! Verslag van deze site in het nieuws topic! Bewerkt: 6 september 200618 jaren door SummerBase
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503514 Ik heb ook dat filmpje gezien, echt fokkin mooi, had ik me PSP nou maar niet verkocht. Dan maar hopen dat deze ook voor PS2 komt.
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503543 Ik wou dit net posten maar jij was me voor het ziet er heel goed uit!
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503544 Eindelijk, hier had ik lang op gewacht. De site ziet er heel mooi uit, dus dat zal het spel ook wel worden.
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503549 Wow, de site en dat filpje zien er supergoed uit! Dat filmpje is ook van goede kwaliteit man! Check eens de graphics en vergelijk ze met die van LCS! Ik wil VCS! NU!
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503552 prachtige site, al die filmpjes zijn zo mooi, vooral die met de boten. het water lijkt mij een combinatie van die van vice city en san andreas (egt mooi ) ik kan niet wachten op dit spel
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503560 Als ik deze site zou moeten beschrijven, dan zou ik dit in één woord kunnen doen: Zalig. Jammer dat je al redelijk veel van de game op de site kunt zien, dit maakt me nog nieuwschieriger.
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503593 Eindelijk is de site online! Ik weet nog dat ik gister tegen SummerBase op msn zei dat ik het raar vond dat de site nog niet geopent was. En ja hoor, de volgende dag is hij geopent. Ik heb ook even de trailer bekeken en mijn 1e reactie was: Wauw vet! Ook de nieuwe screens zien er mooi uit en de muziek is ook goed. Alles ziet het er supergoed uit en ik heb er dus nog meer vertrouwen in gekregen. Het enigste wat ik nu kan doen is de trailer 100 keer bekijken en hopen dat er ook ooit een PS2 versie komt.
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503595 ja de site is echt wel heftig . maar lace ziet er zo nerdachtig uit met de bril
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503600 Jongens, ik ben nu zo opgewonden dat het gewoon net een droom lijkt. Op dit moment had ik gewacht. Eindelijk is de Vice City Stories official Website in de lucht! In één woord: Fantastisch. Ik kon eerst al niet wachten, maar nu al helemaal niet meer!
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503638 WOW echt een prachtige site die muziek enzo ech gewoon VET!!!! ik kan al echt niet meer wachten ik moet dat spel gewoon in me handen hebben echt hopen dat hij op de Ps2 komt ik wou kijken wat de muziek was maar dat staat er nog niet op R* prachtige site hopen dat het spel zelf ook prachtig is
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503661 lol wat ziet die Lance dr nog vaag uit Lance is inderdaad nog een broekie in de trailer. Erg mooie site, met een heleboel info en herinneringen. Eindelijk duidelijkheid over een aantal personages: Ricardo Diaz (Uiteraard), het gezichtt op de cover is inderdaad Robina en Phil Cassidy komt heel even in de trailer voorbij. Het trailerpark lijkt zich te bevinden op het braakliggende terrein achter de Sunshine Garage, aangezien op één van de screens de brandstoftanks van het vliegveld te zien zijn. Wie herkent dat quadbike-achtige voertuig op die screen? Vrock weer terug, met Couzin Ed en Lazlow als zijn hulpje. Ook VCPR lijkt weer terug te zijn, maar helaas nog geen spoor van Pressing Issues en/of Maurice Chavez.
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503670 Ik kan de site op een of andere manier niet bereiken. Ik zie nog steeds het logo en "pre-order now". Weet iemand hoe dit komt? Want ik wil de site namelijk heel graag zien. Greets, Mickey
Geplaatst: 6 september 200618 jaren comment_503682 Ik ben het Helemaal met jullie eens, Heerlijk ! ------- Op Site is een soort Journaal te bekijken, MyTV News, er zijn een paar 'interessante' onderwerpen, ik plaats er een paar: Hier vind je Info over het Leger en de Leger Basis. Op de Pagina is een leuk filmpje te zien. 'Leuk' is eraan dat de Basis er heel anders uit ziet als in VC, mooier en moderner. Terwijl VC na VCS afspeeld, er moet dus iets gebeuren (). - Hier vinden we een stuk over de Maffia op een Woonwagen kamp (Waar Vic. van afkomt?) Het leuke is dat er een Quad is te zien. In VCS kun je dus rijden op een Quad : -------- Ook is er op de Site een Filmpje te Downloaden, (Hier kun je hem Downloaden) Hier kunnen we veel uit op maken, ik ben wat screens gaan maken: Personen: Alberto Robina: Alberto Robina + ???: Alberto Robina + ??? (Ikzelf vind hem wel op een soort Tommy lijken kwa Kleding Stijl, dan met het Frankie Outfit, Misschien heet hij Frankie ( )): Diaz: Lance: Onbekende Vrouw met een Baby. Misschien de Vrouw van Vic? Onbekende Vrouw 2: Phil + Een Onbekende vriend van Phil, Misschien zijn Privé Dokter die we kennen uit de missie Boomshine Sagion? Pastor Richards?: Voertuigen: De Banshee zal zijn oude vorm weer hebben: Een Cheetah Waar uit een Drive By wordt gedaan: De Marquis is Terug: Een Nieuwe Motor: Ook de Sparrow is terug: Al Langer bekent, de Squalo is terug: Overig De Aiport is 'anders': Helaas mocht ik geen Plaatjes meer Toevoegen dus ik heb de link maar gepakt: Plaatje 1 Plaatje 2 Tevens is hier te zien dat de Groene Politie Wagens weer terug zijn.
jongens ik krijg net een e-mail van R*,
de site van VCS is online, je kan nu kijken naar de dingen en er zit ook een multiplayer bij
hier de site:klik