Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Size bestand kleiner maken.

Ik heb een signature gamaakt, hij is alleen wat te groot qua KB's.

siggtafpngpp0.png

Hier is hij dan..... Hoe maak ik heb kleiner zonder kwaliteisverlies en zodat het achtergrondje transparant blijft??

Featured Replies

Zoals ik kan zien heb je hem opgeslagen als .PNG; Dit is opzich niet erg, want naast Gif is dit de beste en enige oplossing om een signature te maken met een degelijke transparante achtergrond. Over het algemeen is de signature goed gelukt dus ik ga jou er even bij helpen. Zoals je waarschijnlijk zelf weet zul je in de meeste gevallen Photoshop gebruiken. Dit is niet altijd hetzelfde dus laat ik het maar gewoon even globaal zeggen; Als je opslaat via Save As... dan kun je alleen de extensie kiezen en het formaat waar je in op wilt slaan; Natuurlijk kan je hier niet instellen wat voor kwaliteit je wilt; De signature wordt daar dus op zijn beste opgeslagen. Je moet dus een andere uitweg zien te vinden waardoor het je wel gaat lukken. Ga dus naar File > Save Performed as... of Save for web as... of iets in die termen, want daar kun je in tegenstelling tot de eerste mogelijkheid wel kiezen wat voor kwaliteit je wilt; Als ik me niet vergis kun je daar met een soort van schuifmaat bepalen welke kwaliteit je wilt hebben. Ik raad je aan gewoon af te meten precies totdat je onder de 100kb zit. Verder wens ik je veel succes hiermee en mocht het nog niet willen dan kan ik wel even een screen maken! :cya:

Daar heb je inderdaad gelijk in, want dat is alleen maar bij Jpeg zo, maar di heb je uiteraard nu niet nodig helaas. Voor zover het je lukt kom je dan wel tot : 'Save Performed/optimised as... of save for web af...? Maar goed als dat gelukt is ga je naar het vak Preset daar staan diverse waarden onder kies als eerste de extensie in dit geval png. En met name PNG 8, want daar kan je kleuren instellen; Hoe minder kleuren hoe minder mooi het wordt, maar daarintegen wordt je signature kleiner qua KB en vaak zie je er ook niks van. Als dat een klein beetje lukt dan kun je gewoon opslaan via: Save. Mocht dit niet werken dan kun je altijd Gif nog proberen, maar de kwaliteit van die extensie is echt bagger. Of je moet gewoon geen transparante achtergrond gebruiken! :Y

  • Author

Dank je heel erg _O_ SummerBase _O_

Resultaat:

Voor:

siggtafpngpp0.png

Na:

siggtaf4xl6.png

Edited by ikt

Nu is de grootte 27kb, je kunt de kwaliteit dus wel wat verhogen. Want nu is de kwaliteits-verlies wél zichtbaar. Ga net iets onder de 100kb zitten en het is goed. :engel:

  • Author

Maar hoe doe je dat? :-( Ik kan alleen de hoeveelheid kleuren instellen, ik doe het hoogste :-(

Nu is de grootte 27kb, je kunt de kwaliteit dus wel wat verhogen. Want nu is de kwaliteits-verlies wél zichtbaar. Ga net iets onder de 100kb zitten en het is goed. :engel:
Maar hoe doe je dat? :-( Ik kan alleen de hoeveelheid kleuren instellen, ik doe het hoogste :-(

Ik zal het wel even voor je doen. :)

EDIT: Hier is je sig:

needforspeednr1.png

Het is een PNG bestand, hij is 94 KB.

Veel plezier ermee. :)

EDIT 2: Je hebt gelijk, sorry... Ik zal het even verbeteren.

EDIT 3: Ik moet nu eten, en daarna moet ik naar een feestje, dus het lukt vanavond echt niet meer om die sig niet-transparant te krijgen, sorry. :-(

Zou iemand anders het misschien kunnen doen?

Groeten BaasBart :cya:

Edited by BaasB

Maar die is niet transparant :N

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.