Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_519625

Hier heb ik wat informatie voor je, die over deze missie gaat:

Bij de Boatyard krijg je geen missies, maar je kunt er wel de bootrace 'Checkpoint Charlie' doen. De naam 'Checkpoint Charlie' komt van de gelijknamige controlepost langs de Berlijnse Muur tussen Oost- en West Berlijn in de Koude Oorlog.

De missie start zodra je in de Squalo of Cuban Jetmax stapt, die na de aankoop van de boatyard aan de steiger liggen. Je kunt Checkpoint Charlie in zes moeilijkheidsgraden doen: Iedere keer dat je de race gehaald hebt wordt het moeilijker, maar krijg je ook meer geld als beloning. Je hoeft Checkpoint Charlie maar één keer te doen voor de 100%. Ook de geldmarker verschijnt al na de eerste keer.

Deze missie kan aardig wat frustraties opleveren, maar het is wel een handige missie om snel geld te verdienen. Het parcours is, zoals je misschien al hebt gemerkt, een mengeling van de missies Supply and Demand en Stunt Boat Challenge. De eerste twee keren is de Cuban Jetmax aan te bevelen, aangezien deze een betere ligging heeft en dus makkelijker te besturen is. De derde tot en met de laatste keer is de Squalo verstandiger, aangezien deze boot sneller gaat. Hieronder vind je een schema met de zes races met hun kenmerken, en een aantal tips.

Bron: WikiGTA.

Kijk ook zelf nog even bij de link hierboven, daar staat ook nog wel wat informatie... ;)

Geplaatst:
comment_519660

Ik zal even de post van Froodooo aanvullen. Als tip heb ik dat je die schansen in het begin rustig moet nemen. Je moet vaart minderen om die schansen te nemen. Door het afnemen van de vaart kun je beter je richting bepalen als je naar de volgende schans moet rijden. Maar je moet toch een redelijke snelheid behouden om over die schansen te springen. Op de rechte stukken moet je vol gas geven. In de bochten moet je gas terugnemen om de besturing van de boot makkelijker te maken.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.