Geplaatst: 6 november 200421 jaren Help! ik kan de missie: Robbing uncle sam niet uitspelen! voordat ik klaar ben issie allang dood! wat is de beste manier om deze missie te halen? Vraag: - na hoeveel missies ga je naar level 2??? - na hoeveel missies kan ik tunen, ik heb 2 tune icons maar ze zijn beide rood! Help me plz!!
Geplaatst: 6 november 200421 jaren 1. Stap af en toe uit om Ryder te helpen 2. Ong. na 28 missie's 3. Die horen rood te zijn, dus ga er maar gewoon heen.
Geplaatst: 6 november 200421 jaren Auteur 1. Stap af en toe uit om Ryder te helpen2. Ong. na 28 missie's 3. Die horen rood te zijn, dus ga er maar gewoon heen. 1. deed ik, naja beter verdedigen dan B) 2. Yes heb er al (pas) 22 gedaan! :lol: 3. ik ga erheen maar die garage gaat nie open
Geplaatst: 6 november 200421 jaren 1. Stap af en toe uit om Ryder te helpen2. Ong. na 28 missie's 3. Die horen rood te zijn, dus ga er maar gewoon heen. 3. ik ga erheen maar die garage gaat nie open Dan ga je vast met een gewone auto naar de Lowrider garage?
Geplaatst: 6 november 200421 jaren Auteur 1. Stap af en toe uit om Ryder te helpen2. Ong. na 28 missie's 3. Die horen rood te zijn, dus ga er maar gewoon heen. 3. ik ga erheen maar die garage gaat nie open Dan ga je vast met een gewone auto naar de Lowrider garage? ja maar wanneer kan ik dan andere auto's tunen??
Geplaatst: 6 november 200421 jaren 1. Stap af en toe uit om Ryder te helpen2. Ong. na 28 missie's 3. Die horen rood te zijn, dus ga er maar gewoon heen. 3. ik ga erheen maar die garage gaat nie open Dan ga je vast met een gewone auto naar de Lowrider garage? ja maar wanneer kan ik dan andere auto's tunen?? In de andere garage in Los Santos ...
Geplaatst: 6 november 200421 jaren Auteur 1. Stap af en toe uit om Ryder te helpen2. Ong. na 28 missie's 3. Die horen rood te zijn, dus ga er maar gewoon heen. 3. ik ga erheen maar die garage gaat nie open Dan ga je vast met een gewone auto naar de Lowrider garage? ja maar wanneer kan ik dan andere auto's tunen?? In de andere garage in Los Santos ... vet (die moeite had ik nogniet genomen)
Geplaatst: 6 november 200421 jaren Blitza Compact tunen is vette shit .. nee dat ind ik echt bullschit :lol:, die andere snele auto`s moet je tunnen (die gt nog wat heten) en dan 10× nitro er in gooie dat is pas vet vool B) .
Geplaatst: 7 november 200421 jaren jaa en jammer genoeg geen scooters... had er wel graag wat meer cc onder gegooid...
Help!
ik kan de missie: Robbing uncle sam niet uitspelen! voordat ik klaar ben issie allang dood! wat is de beste manier om deze missie te halen?
Vraag:
- na hoeveel missies ga je naar level 2???
- na hoeveel missies kan ik tunen, ik heb 2 tune icons maar ze zijn beide rood!
Help me plz!!

