October 20, 200619 yr Oke. En ik kan wel in het politie bureau in Los Santos komen... Maar niet in het politie bureau in San Fierro. Hoe kan dat ? Ik kan er niet in komen...
October 20, 200619 yr Het politiebureau van San Fierro heeft wel een interieur, maar je kunt er normaliteiter inderdaad niet komen. Waarom dit is, is onbekend, want het interieur is helemaal compleet. Als je GTA SA op de PC hebt, kun je het interieur bereiken via het Hidden interiors universe. Je kunt screens en coördinaten hier op WikiGTA vinden.
October 20, 200619 yr Is er een Mod voor die ervoor zorgt dat je er wel in kan komen ? Ik denk het wel, ik zal ff zoeken voor je, ik edit mijn bericht als ik er eentje vind. Greets GTA GG Edit: Sorry, ik kan er geen een vinden, misschien moet je het ff aan iemand anders vragen, anders is ie er misschien niet. Edited October 20, 200619 yr by GTA Ganggast
October 25, 200619 yr Iedereen weet vast wel dat het poltiebureau in San Fierro niet toegangelijk is, alleen de garage. Wat niet iedereen weet is dat het poltiebureau van San Fierro eigenlijk een van de grootste (volgensmij zelfs DE grootste) politiebureau's van GTA SA moest worden. Het politiebureau is dan ook bijna geheel afgewerkt, met 2 ingangen (een in de garage en een aan de straat) en heel veel kamers. Wat is volgensjouw de reden dat het niet geplaatst is? Tijd lijkt mij niet het probleem, iets neerzetten in GTA is niet zoveel moeite, zeker als het helemaal af is. Is er een andere reden? Discusseer mee! Enkele screenshots (voor het gemak gemaakt in SAMP) De balie De hoofdingang aan de straat kant De cellen Het prikbord (met real life foto's) Edited October 25, 200619 yr by GrandTheftMart
October 25, 200619 yr Author Ik denk gewoon dat het politiebureau om een of andere reden eruit is gehaald of mischien is het een bug. Het is in iedergeval niet bekend waarom het politiebureau eruit is gehaald. Maar je kan natuurlijk altijd denken maar weten niet. Edited October 25, 200619 yr by denkaanhenk
October 25, 200619 yr Misschien dat voor de andere politiebureaus een missie(s) gemaakt was. En dat ze daar wel een binnenkant gemaakt hebben. Die ook toegankelijk was. Ik denk dat dit niet gold voor het bureau in san fierro. Dat ze gewoon geen missie hadden gemaakt in het bureau, of wat er mee te maken had. Het kan ook zijn, omdat de binnenkant er dus wel via SAMP toegangkelijk is, dat ze wel een missie hadden... Maar deze uiteindelijk niet gebruikt hebben in het spel. En dat daarom ook het Politiebureau in SF ontoegangkelijk gemaakt is.
October 25, 200619 yr -Topic samengevoegd met ouder topic- Dat het politiebureau ontoegankelijk is lijkt mij weinig meer dan een foutje, evenals de Hidden Tattoo Parlour in de PS2 versie. Misschien dat voor de andere politiebureaus een missie(s) gemaakt was. En dat ze daar wel een binnenkant gemaakt hebben. Die ook toegankelijk was. In LSPD HQ en LVPD HQ spelen zich ook geen missies af, dus dat lijk me niet de reden.
October 25, 200619 yr Lopen er wel in de PC versie politie mannen rond? Als dat wel zo is kan je een simpele mod maken die 2 enexen plaatst en aan elkaar verbind.
Oke.
En ik kan wel in het politie bureau in Los Santos komen...
Maar niet in het politie bureau in San Fierro.
Hoe kan dat ?
Ik kan er niet in komen...