Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

[WIP]RTS' Crane DM

Geplaatst:

Ik ben deze vakantie maar weer eens een map gaan maken. Voor de eerste keer een DM map.

Het opvallende is dat ik een kraan objecten gebruik, die zijn erg smal en dus niet makkelijk om overheen te rijden. Hier alvast een screenshot:

mtascreen0003jq0.jpg

Featured Replies

Geplaatst:

Het lijkt mij wel een mooie map , maar dit kan ik natuurlijk pas echt zeggen als ik hem gespeeld heb. Ik vind hem vanwege die kraan een beetje op Wankenstein DD lijken en die word nu bijna altijd gespeeld. Maar met welk voertuig speel je deze map? die objecten lijken me wat te smal om met een auto op te rijden en een Deatmatch map met motors gaat volgens mij ook niet werken. Als ik jou was zou ik hem nog een beetje 'opleuken'. Ook een leuk iets in Wankenstein DD : De jump naar tussen de twee stijgers om die RC voertuig te verkrijgen en zo heel gemakkelijk iedereen te vermoorden.Maar dan wel op een manier dat je er echt wat moeite voor moet doen net zoals in Wankenstein DD. Probeer op dat punt iets leuks en origineels te verzinnen en je hebt een prima Deathmatch map. Voor nu : Het ziet er goed uit en ik hoop hem binnenkort op de MR-Green te kunnen spelen. :cya:

Geplaatst:
  • Auteur

Caddy's zijn de auto's die ik gebruik, die gaan er makkelijk overheen :D En ja dit is nog maar een WIP hé, er komt nog veel meer bij. Ik heb net weer eraan gewerkt.

Geplaatst:
  • Auteur

Update, valt niet veel op te zien maar, maar er is dus ook water aanwezig:

mtascreen0004iq2.jpg

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.