Geplaatst: 23 oktober 200618 jaren comment_526767 Hoi, ik ben bradley en ik ben nieuw hier op het forum, ik wil graag eventjes een tutorial posten, mag dat ? EDIT by Bradley H. tuurlijk mag dat mien jong Oke . 2DFX Tutorial Made By BradleyH. Bewerkt: 23 oktober 200618 jaren door Bradley H.
Geplaatst: 23 oktober 200618 jaren comment_527140 De informatie over deze extra optie, is 100% voor GTA Martineza. Yeah right... Naja goede en grappigfe film-tut, zat je mij weer te naaien he met je zogenaamde underground tools\hexedtior, maar ooke zo ben jij.
Geplaatst: 23 oktober 200618 jaren comment_527150 maf begin postje maargoe interesant tutje ik ga het ook even proberen grats
Geplaatst: 24 oktober 200618 jaren comment_527220 Welkom op het forum!!! Wat staat er in die tut van je; wat is 2DFX??? Ik wens je veel succes op het forum!! . Grtz, Puma.
Geplaatst: 24 oktober 200618 jaren Auteur comment_527269 Welkom op het forum!!! Wat staat er in die tut van je; wat is 2DFX??? Ik wens je veel succes op het forum!! . Grtz, Puma. Fijn dat ik met een open hart verwelkomd word op dit prachtige forum. Dezetut gaat over 2dfx, 2dfx zijn lampjes en bepaalde licht effecten.
Geplaatst: 24 oktober 200618 jaren comment_527292 Ziekelijke tutorial Bradley . Alleen ik vind deze manier erg onhandig en onoverzichtelijk, ik wacht wel tot er een alternatief met een geiler tooltje bekend is .
Geplaatst: 24 oktober 200618 jaren comment_527303 Leuke Tutorial, alleen snap ik er niks van.. Je hebt het goed uitgelegd daar ligt het niet aan, maar ik kan dat allemaal niet, zelfs niet met een goeie Film Tutorial.. Goed gedaan!!
Geplaatst: 24 oktober 200618 jaren comment_527571 Klupt ja, het is inderdaad lastig te begrijpen, kan ik me voorstellen. Je kunt het ook met Hex doen met dat is nog unhandiger. Naja in de toekomst zal vast wel een 2DFX IO ufzo komen. Oja, en ene G-EFX is ook in de maak.
Geplaatst: 24 oktober 200618 jaren comment_527578 ligt het aan mijn PC of aan Bradley dat die muiscursor zo hevig bibbert?
Geplaatst: 24 oktober 200618 jaren comment_527579 Ziek, duidelijk, moeilijk etc. Maar erg mooi en ga zo door.
Geplaatst: 25 oktober 200618 jaren Auteur comment_527977 ligt het aan mijn PC of aan Bradley dat die muiscursor zo hevig bibbert? Ligt waarschijnlijk aan jouw pc, want ik heb hem net even gecheckt en de tut is correct. Het is inderdaad een moeilijke tutorial, om deze te violgen heb je wle ene uurtje of 2 nodig, om daadwerkenlijk iets ingame te hebben. Daarna is het simpel en maak je een 2dfx om de 15 minuten
Geplaatst: 26 oktober 200618 jaren comment_528645 Ik heb eigenlijk ook nog een vraagje ... Als ik een object ingame zet, en het wordt nacht, dan 'kleuren alle originele gebouwen mee',maar mijn gebouw straalt nog een beetje. Zegmaar: als het nacht wordt worden alle GTA:SA gebouwen ook een beetje donkerder, maar mijn gebouw niet, die blijft hetzelfde als als het licht is... Moet ik die dan ook nog een extra soort texture geven net zoals dat bij die auto's werkt met dat vuil, of chroom? Grtz Puma.
Geplaatst: 26 oktober 200618 jaren comment_528671 Ik heb eigenlijk ook nog een vraagje ...Als ik een object ingame zet, en het wordt nacht, dan 'kleuren alle originele gebouwen mee',maar mijn gebouw straalt nog een beetje. Zegmaar: als het nacht wordt worden alle GTA:SA gebouwen ook een beetje donkerder, maar mijn gebouw niet, die blijft hetzelfde als als het licht is... Moet ik die dan ook nog een extra soort texture geven net zoals dat bij die auto's werkt met dat vuil, of chroom? Grtz Puma. Wat heeft dit met de tutorial te maken Puma? In ieder geval komt dit waarschijnlijk omdat jij je diffuse color op wit hebt gezet, en dit niet standaard in SA is gedaan. Bij een Total Conversion maakt het niet uit zolang iedereen zijn diffuse color op wit zet, maar bij extra toevoegingen aan is dit verschil werk merkbaar.
Geplaatst: 26 oktober 200618 jaren comment_529070 ik snap het niet waarom ken mijn PC het niet afspelen ik heb gewoon Windows media player 10 kan iemand mischien de tut uploaden via Rapidshare want ik kan hem gewoon niet bekijken ik wil ook wat over dat 2dfx leren zie je
Geplaatst: 26 oktober 200618 jaren comment_529073 Je kunt hem hiero downgraden. Oja, het is gewoon een WMP 9 videocodec, dus.......hij zou het gewoon moeten doen als gij WMP 10 hebt (oja, downgrade WMP 11, dikke pwnage)
Geplaatst: 26 oktober 200618 jaren comment_529077 ok Bedankt Blastov Bradley goeie tut wel moeilijk ik ga wel is een keer goed voor zitten
Hoi, ik ben bradley en ik ben nieuw hier op het forum, ik wil graag eventjes een tutorial posten, mag dat ?
EDIT by Bradley H.
tuurlijk mag dat mien jong
Oke
.
2DFX Tutorial Made By BradleyH.
Bewerkt: door Bradley H.