Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Monstertruck vast in garage.

Geplaatst:

Oke ik heb dus de monstertruck gevonden bij zon caravangebiedje, en dacht das bijzonder die ga ik in een garage zetten. dus ik ging naar het savehouse in dat plattelandgebied boven los santos, de enigste die een garage heeft, weet echt niet meer hoe het gebied heet sorry, en stopte de monstertruck (met moeite) erin. toen heb ik gesaved en toen ik weer naar de garage ging, kan hem er niet meer uit halen, kan er niet in gaan, kan er alleen naast staan dan gaat hij branden en even later ontploffen. kan hem er ook niet lopend uitduwen door ervoor te gaan staan, dit gaat zo langzaam dat hij dan allang ontploft is. wat te doen?

Featured Replies

Geplaatst:
wat te doen?

Als het echt niet lukt; Een nieuwe halen. Verder denk ik dat niemand hier nou écht een tip voor kan weten, vast is vast. :N

Geplaatst:

of toch een tip: save nooit als een monster truck vastzit, save pas dan wel als die monster truck niet vastgaat (denk aan grote hangar van Las Vegas prive luchthaven)

Geplaatst:

meschien kan je hem met een sleep wagen er uit hallen :Y

Geplaatst:

Wat denk je zelf als de monstertruck het zelf al niet kan? Naja, het is het proberen waard...

Geplaatst:

ga ervoor staan en dan rennen tegen de auto dan komt ie er vast wel uit.....als het niet lukt moet je hem kapot maken en een nieuwe halen

Geplaatst:
  • Auteur
ga ervoor staan en dan rennen tegen de auto dan komt ie er vast wel uit.....als het niet lukt moet je hem kapot maken en een nieuwe halen
als ik dat doe duurt het te lang en ontploftie (staat ook in me 1e post) en een kapotte word weer heel wanneer de deur dicht gaat dus dat heeft ook geen nut.

die sleepwagen is trouwens wel een heel goed idee, ik ga dat maar eens proberen, kan je een ontplofde auto ook slepen?

Bewerkt: door Delanoll

Geplaatst:

Ja dat kan volgens mij wel..

Geplaatst:
  • Auteur

ik weet nu gelijk dat je de achterkant van auto's niet kan slepen ;) maar ik heb m er uit hoor, voor me neus laten ontploffen en toen het wrak eruit geduwd...

Geplaatst:

Als je hem opblaast verdwijnt hij, maar dan heb je niks meer aan je Monster.

Geplaatst:

nee, maar je hebt er helemaal niets aan als je er een hebt en hem niet uit je garage krijgt

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.