October 28, 200619 yr soms staat er rechts boven als je sa speelt stamina en dat wordt dan beter wat is stamina???
October 28, 200619 yr soms staat er rechts boven als je sa speelt stamina en dat wordt dan beter wat is stamina??? Je stamina is zeg maar je uithoudingsvermogen. Hoe hoger je stamina hoe langer je bijvoorbeeld kan rennen en zwemmen. Die stamina kan je krijgen door bijvoorbeeld vaak en genoeg te eten. Niet teveel want dan krijg je het tegenovergestelde effect. En een andere manier is om gewoon wat vrij rond te rennen. Maar dit doe je sowieso al in het spel.
October 28, 200619 yr soms staat er rechts boven als je sa speelt stamina en dat wordt dan beter wat is stamina??? Je stamina is zeg maar je uithoudingsvermogen. Hoe hoger je stamina hoe langer je bijvoorbeeld kan rennen en zwemmen. Die stamina kan je krijgen door bijvoorbeeld vaak en genoeg te eten. Niet teveel want dan krijg je het tegenovergestelde effect. En een andere manier is om gewoon wat vrij rond te rennen. Maar dit doe je sowieso al in het spel. Hier wil ik nog even op aanvullen: Je kunt ook op een manier heel snel stamina bijkrijgen. En dat is best handig, want hoe meer stamina je hebt, hoe langer je kunt zwemmen/fietsen/sprinten (zoals -Matthijs ook al zei). Ga naar de sportschool, en ga op de lopende band staan. Je kunt dan kiezen uit verschillende moeilijkheidsfactoren. Dan ga je een tijdje lopen, en je zult zien dat je stamina al snel verhoogt wordt.
October 29, 200619 yr je moet wel laag beginnen op de loopband anders vlieg je er van af. je kan steeds verder op de loopband.
soms staat er rechts boven als je sa speelt stamina en dat wordt dan beter wat is stamina???