February 29, 200422 yr sommige mensen zeggen(of doen bij mta)dat je met de sandking(grote jeep)kan stijgeren. weet iemand hoe dat moet??? :ph34r:
March 23, 200421 yr als dat kan ben ik gek...ook al doe ik volgas ik krijg dat ding nie opt achterwiel
March 23, 200421 yr Je moet tegen een lage(plat) auto oprijden met de sandking. Dan gaat hij erover heen!
March 24, 200421 yr is dat zo bijzonder??? Het zou ook erg onrealistisch zijn als hij zou stijgeren!! teminste....dat vind ik!!
March 24, 200421 yr jah....als je met zo'n jeep kan stijgeren zonder over een auto heen te gaan dan is het wel vet cool...maar wat je zegt vinnie...tis onrealistisch
March 25, 200421 yr En als hij over een auto heen rijd....dat noem ik nog geen stijgeren Stijgeren is als je op het achterwiel kan zonder hulpmiddelen
sommige mensen zeggen(of doen bij mta)dat je met de sandking(grote jeep)kan stijgeren.
weet iemand hoe dat moet??? :ph34r: