Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_534233

warningsq5.gif

dit geeft aan dat er een virus op mijn computer bevind. er staat ook dat ik er op moet klikken om de progranmmas die er voor geschikt zijn te downloaden op hun website. mijn norton antivirus blokkeert direct die website en omdat ik mijn norton anti virus meer vertrouw dan dat onbekende programma. wil ik wetenwaar op mijn computer dit programma zit zodat ik het kan verwijderen dat ik deze nep virus niet meer heb. mijn norton anti virus zegt dat er geen virussen op de pc bevinden. wie kan mij helpen

Featured Replies

Geplaatst:
comment_534244

Ff gegoocheld! Deze persoon had net hetzelfde probleem. (Klik)

Het staat mooi uitgelegd in post #6 en die persoon heeft er geen last meer van. Mss kan je dit ook eens proberen? Mocht je problemen hebben of mocht het opgelost zijn, vermeld het even.

Geplaatst:
comment_534307

Lijkt me een gevalletje Spyware.. Scan je pc op spyware. Heb je geen spyware-scanner, check dit ===>topic<===.

Norton blokkeerd die site waarschijnlijk omdat het op zich al een onveilige site is.. Zou je op die pop-up klikken loop je de kans dat meerdere virus/spyware-rotzooi op je pc geïnstalleerd wordt..

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.