Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

De sims 2 en uitbreidingen

Beste forum leden,

Ik heb sinds pas de sims 2 Gaan het maken en Nachtleven gekocht, alleen alles gaat door elkaar, daarmee bedoel ik dat: Ik winkels kan runnen, het nachtleven induiken, er zijn gewoon zoveel opties ik weet niet meer wat te doen? Hoe spelen jullie De sims 2 meestal dan met zoveel uitbreidingen?

Groetjes,

Mario

Featured Replies

Ik heb ook de Sims2, samen met Huisdieren en dat gaat gewoon goed. Natuurlijk gaat het doorelkaar, je kan immers een bedrijf beginnen (dmv Gaan het Maken) of het nachtleven in duiken (dmv Nachtleven). Je kan ook gewoon spelen en geen van beide bij een familie gebruiken. Een uitbreiding is niet bedoeld dat je hem moet gebruiken bij je familie.

Ik hoop dat ik je vraag goed heb beantwoord, want ik snapte het niet helemaal. (Dat kan natuurlijk ook aan mij liggen ;) )

Ik heb wel een tip: installeer eerst één uitbreiding, leer die een beetje kennen, en installeer dan pas de tweede uitbreiding. Misschien maakt dit het spel overzichtelijker.

Veel plezier :bier:

Ik speel gewoon maar wat en ontdek zelf wel een goede volgorde. Je meot gewoon rustig door al die opties heen kijken.

Beste forum leden,

Ik heb sinds pas de sims 2 Gaan het maken en Nachtleven gekocht, alleen alles gaat door elkaar, daarmee bedoel ik dat: Ik winkels kan runnen, het nachtleven induiken, er zijn gewoon zoveel opties ik weet niet meer wat te doen? Hoe spelen jullie De sims 2 meestal dan met zoveel uitbreidingen?

Groetjes,

Mario

Heb ook ''Nachtleven'' en ''Gaan het maken'' :Y Dat hoort gewoon zo, het is even wennen voor als je twee uitbreidingen te gelijk hebt :puh: Je moet zoals ze hier boven vermelden gewoon rustig door de optie's van je meubels ect bladeren, verder gewoon rustig blijven eerst maar even het ''Nachtleven'' verkennen en later bijv. ''Gaan het maken'' bestuderen. Als je vragen hebt kun je ze hier gerust vragen, via '(PB) kan natuurlijk ook :Y

Groet gammie :cya:

Edited by gammie

Je kan tevens ook eens het bijgeleverde boekje lezen, dat is heel handig en alle informatie staat erin over hoe je iets kunt doen, of welke nieuwe functies er zijn.

Hier spelen we de Sims 2 met 3 uitbreidingen, en binnenkort 4. Het is niet zo moeilijk het te combineren, je kan bijvoorbeeld makkelijk een winkel hebben en tegelijk met een vriend gaan bowlen. Je kan in "Gaan het Maken" zelfs je eigen prijzen bepalen, en natuurlijk hoe minder duurder hoe meer het wordt verkocht. In Nachtleven kan je in de stad wonen, en je eigen stad ook creeren. Aan elke buurt is een stadsbuurt verbonden, en jij kan kiezen tussen welke. Er is maar 1 stadsbuurt door EA Games zelf, dus je kan er voor variatie ook nog gaan maken. Vragen zijn welkom, en in ieder geval veel plezier! :D

  • Author

Oke bedankt voor de hulp, ik begin Ghm nu wel wat gewend te raken gelukkig,

alleen het is irritant dat sommige mensen in me winkel gaan vechten.

Edited by ~Mario~

  • Author

Nee die gaan gewoon vechten met andere bezoekers.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.