Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_542579

Haha, erg vet concept Ferre! Het resultaat mag er zeker zijn.. Misschien is het ook wel vet om zelf te schrijven, in te scannen en als template in te stellen. Kutgw Fer! :)

Geplaatst:
comment_542653

Hahaha, humor :bonk: . Er droog, orgineel en goed gemaakt. Het lijkt net echt handschrift alleen bijvoorbeeld de E is over hetzelfde maar dat is geen minpunt. Ik vind het heel orgineel, goed bedacht en ook goed uitgebracht. ook zo dat het gekrast is ergens... hahah geweldig: 9.5/10

Geplaatst:
  • Auteur
comment_542714

Bedankt voor de reacties.

Papier die linkt naar forums, is niet cool. :D

Dat was eerst ook niet de bedoeling. Alleen het nadeel is dat je dan maar 2 (soms 3) signatures per pagina kan doen. Ik kan de pagina wel uitrekken maar dan is het papier niet meer leuk. Ook is dat veel werk, dus ik heb het maar gelinkt.

Al die rates... Ik moet jullie wel wat vertellen. Het papier effect heb ik gemaakt met een tutorial, naja, het draaide voornamelijk om een stock met dat effect. Maar de lijntjes, het zoeken van een goede lettertype en al die andere uren werk om een photoshop-template online te dumpen maakt het wel goed, denk ik.

Bewerkt: door Ferre

Geplaatst:
comment_542989

Erg origineel verzonnen Ferre, wat me wel opviel was een splatter brush het irriteert een beetje, maar een groot probleem is het niet. Wat ik erg knap vind, zijn die kreukels. Die zijn er echt prachtig(En vet waus) in verwerkt.

9/10 Ga zo door!

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.