Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Trainer

hallo

ik ben bezig met een trainer aant maken maar hoe doe ik dit heb je er een speciaal progamma voor nodig?

:cya::cya:

Featured Replies

hallo

ik ben bezig met een trainer aant maken maar hoe doe ik dit heb je er een speciaal progamma voor nodig?

:cya::cya:

Dit kan je beter vragen in het moddinggedeelte van het forum. Daar heb je meer kans op een antwoord als hier bij de San Andreas gekken :D. Verplaatst dus :Y.

hallo ik ben bezig met een trainer aant maken maar hoe doe ik dit heb je er een speciaal progamma voor nodig?

:cya::cya:

Beste Kevin,

Hoe kun je bezig zijn met een trainer maken als je nog niet weet hoe het moet? :D In ieder geval zijn er twee manieren om het te doen. De eerste is (waarschijnlijk) het makkelijkst, namelijk door middel van SCM modding. SCM modding is modden door middel van te scripten, waarmee je nieuwe missies en features kun aanmaken. Een mooi voorbeeld hiervan is de n00bmode van Eclipse en Wauzie. Zij hebben een ingame trainer gemaakt waarmee je een menu kunt openen en allerlei leuke trucjes kunt uithalen. De tweede manier om een trainer te maken is om een programma er speciaal voor te programmeren. Dit kun je bijvoorbeeld doen met C++ of met Delphi. Natuurlijk is hier ook een mooi voorbeeld voor, namelijk de SA Place Manager. Dit programma is geprogrammeerd door Jacob en kan ingame coordinaten aftappen terwijl je SA draait. Voor meer informatie over programmeren bied google uitkomst.

Zoals je ziet is het geen makkelijke opdracht, er is veel kennis en ervaring voor nodig voordat je eindelijk zoiets kunt maken. Heb je het geduld hiervoor, dan zou ik het zeker doen. Heb je dat geduld niet, kun je beter gaan 3dmodden (gebouwen maken en ingame zetten). Veel succes!

Edited by Wazuup

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.