Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_542948

hey!

ik heb een draadloos internetnetwerk.

Ik zag dat er ineens een onbeveiligd netwerk vrij is dus ik maakte daar verbinding mee om te kijken van wie de deze was. En dit was van een onbekend iemand dus ik wou terug naar mijn (een beveiligd) netwerk gaan maar daarvoor moest ik een KEY invullen een zogezegd paspoort.

maar waar kan ik mijn key terugvinden??

misschien is dit handige info: mijn vadeer heeft een laptop met (natuurlijk) hetzelfde netwerk als mijn PC.

En op zijn laptop is er nog steeds ons oorspronkelijk netwerk.

bvd kristof.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_542970

Nogal raar dat je die Key weer opnieuw moet invullen, bij mij blijf die gewoon staan als ik even op de buren hun internet zit :).

Anways, het lijkt me dat je die Key niet hebt opgeschreven dus moet je even via je vaders Laptop de router 'ingaan'. Je zal zelf wel weten hoe dit moet lijkt me, of anders je vader wel. Persoonlijk moet ik naar 192.168.1.1 om in te loggen.

Eenmaal in je router zoek je naar naar iets zoals onderstaand plaatje:

post-48858-1163606148_thumb.jpg

WEP of WAP, geen idee wat het verschil is maar dat is ook niet erg relevant. Schrijf het lijntje nummers over wat de 'standaard sleutel' is (bij mij #1).

Nu klik je op het verbindingscomputer icoontje in je taakbalk (dus linksonderin) en druk verder op Eigenschappen, zoals hier:

post-48858-1163606405_thumb.jpg

Klik dan even door naar Draadloze Netwerken en zoek die van jullie op. Even Eigenschappen klikken en je sleutel intypen.

post-48858-1163606679_thumb.jpg

Bewerkt: door Preddy

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.