November 18, 200619 yr In de Pu van deze maand (december) word Vice City Stories gereviewd. (Ik kreeg hem net in de bus) Over wat Boris in de preview zei, word nu door Jeroen niet eens meer gesproken. Hij spreekt over VCS met dingen als: "Vice City Stories is meer dan alleen opdrachten uitvoeren","Het echte jaren tachtig gevoel" en "Een meer dan geslaagd avontuur". In de review zelf staat inhoudelijk niet veel over VCS, maar over hoe Jeroen het beleefd heeft. VCS wordt beloond met een 87. Je kan de review zelf lezen in PU #156 (december 2006). Je krijgt bij die PU ook een grote poster van Vice City Stories meegeleverd. Vriendelijk Groeten, Mickey Edited November 18, 200619 yr by mickey
November 18, 200619 yr die moet ik wel ff lezen maar wel vreemd dat ze nu opeens zo positief zijn dan lag het dus toch an boris zijn kater het is toch ook een top spel
November 19, 200619 yr Ik lees al bijna twee jaar de PU en ik vroeg me al af wanneer ze die review zullen geven. Nu dus ! Ik heb geen abbonement (vraag me niet waarom maar ik mag niet van mijn ouders) dus ik zal hem moeten gaan halen naar de winkel. Die poster komt aan mijn GTA-muur te hangen.
In de Pu van deze maand (december) word Vice City Stories gereviewd. (Ik kreeg hem net in de bus)
Over wat Boris in de preview zei, word nu door Jeroen niet eens meer gesproken.
Hij spreekt over VCS met dingen als:
"Vice City Stories is meer dan alleen opdrachten uitvoeren","Het echte jaren tachtig gevoel" en "Een meer dan geslaagd avontuur".
In de review zelf staat inhoudelijk niet veel over VCS, maar over hoe Jeroen het beleefd heeft.
VCS wordt beloond met een 87.
Je kan de review zelf lezen in PU #156 (december 2006). Je krijgt bij die PU ook een grote poster van Vice City Stories meegeleverd.
Vriendelijk Groeten,
Mickey
Edited by mickey