Geplaatst: 22 november 200618 jaren comment_547359 ineens mist hij het bestand rockal8.dff er staat als u hem opnieuw instaleert heb je hem weer maar als ik hem will instaleren stat er je heb hem er al op staan maar ik kan hem er niet afgooien want dan staat hij er weer niet op wie kan me helpen??
Geplaatst: 22 november 200618 jaren comment_547408 ineens mist hij het bestand rockal8.dff er staat als u hem opnieuw instaleert heb je hem weer maar als ik hem will instaleren stat er je heb hem er al op staan maar ik kan hem er niet afgooien want dan staat hij er weer niet op wie kan me helpen?? Kijk als eerst eens of het je lukt via configuratiescherm > software. Als hij er daar niet tussen staat dan staat hij er ook niet op. Kijk trouwens ook nog eens of de map van Age of Mythology er nog staat. [../.. Progam Files > Microsoft Games > Age of Mythology.] Als die er nog staat moet je de map ook even verwijderen, en dan nog eens opnieuw proberen. Je hebt het spel wel legaal hoop ik? [Heb je trouwens ook geen functie dat je kunt herinstalleren?]
Geplaatst: 22 november 200618 jaren Auteur comment_547543 bedankt toen i die map heb verwijderd kon ik hem weer instaleren ja ik heb hem legaal gekocht
ineens mist hij het bestand rockal8.dff er staat als u hem opnieuw instaleert heb je hem weer maar als ik hem will instaleren stat er je heb hem er al op staan maar ik kan hem er niet afgooien want dan staat hij er weer niet op wie kan me helpen??